Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te szoktál köszönni reggel a...

Te szoktál köszönni reggel a családtagoknak?

Figyelt kérdés

Akikkel egy házban élsz.

Ami után felkelsz.

És szerinted bunkó dolog ha valaki nem köszön minden reggel-este?

És nem mondja, hogy "jóóó reggelt, meg jóóó éjszakát"?



2012. júl. 14. 15:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%

:D a mi családunk vicces:D

Megvannak sértődve,ha reggel-este nem adok nekik puszit.:D

Reggel:

Én: Heloszia anya

Anya: Puszi?!

Én: Jaboccs

*puszi-puszi*

Anya: :)

Ugyanez este:D

13L

2012. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is nagyon szep es alapdolog, en viszont csak most probalom raszoktatni magam, soha eletemben nem hallottam, hogy az anyam vagy az apam koszont volna reggel es este (se nekem se egymasnak) ..ahogyan az se mondtak, egyszer sem h "szeretlek":(
2012. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Az ember este elköszön, mert pár óra hosszat nem fogja látni a családját.

Reggel meg azért köszön, mert egész éjjel nem látták egymást.

És még valami: a mamám mindig adott jóéjt puszit, arra az esetre, ha valamelyikünk meghal, akkor előtte el tudtunk búcsúzni. Morbid, de van benne logika.


Én nem tudnám azt megtenni, hogy reggel ránézek anyura, és azt sem mondom bú-bá.

2012. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
42%
Nemigazán. Kiskoromban nem értettem miért kell köszönni mikor nem mentünk sehová, csak aludni. Aztán így maradtam. Anyukámmal van egy saját köszönésünk, azzal szoktuk üdvözölni egymást reggel, meg néha elköszönni este.
2012. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen! a Párommal ketten élünk, de éjjel nem maradhat el a jóéjtpuszi és reggel a köszönés. Meg, ha valamelyikünk úgy indul el, hogy a másik még alszik akkor is KELL a köszönés, anélkül rosszul érezné magát az itthon maradt fél.

A kollégiumban a szobatársammal is köszöntünk minden reggel - este.

23N

2012. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Számomra valahogy nonszensz, hogy reggel megyek a konyhába, és se bú, se bá, csak leülök enni.
2012. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%

igen mikor reggel kómásan kimászok konyhába és mondom ,reggelt, vagy mi a francot csörömpölsz már megint? :D

Nálam ez a két köszönés van

2012. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%
Igen szoktam, de csak szia, csá, hello, pá vagy ilyesmi itthon. :D Viszont apáméknál mindig nagyon ügyelek, hogy mindig jó éjszakátot kívánjak, és reggel első dolgom legyen a jó reggelt. Mert egyszer a felesége hallottam, hogy megjegyezte, hogy én nem köszönöm reggel, holott csak annyi volt, hogy reggel mikor felkeltem, nem az volt az első dolgom, hogy lerohanjak az emeletről és kiáltsak, hogy jó reggelt, hanem elmentem mosdóba előbb.
2012. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Bejnisz válasza:
100%

Igen, szoktam.

Felkelésnél csak egy Jóreggeltet, viszont mielőtt este aludni mennénk Jó éjszakát mondunk és amellé Puszi is társul.

Amikor a nővéremmel kicsik voltunk, Anyu nagyon sokszor mondta lefekvésnél, hogy azért jó elköszönni egymástól minden éjszaka, mert nem tudhatjuk, másnap felébredünk-e még. Valamint ilyenkor mindig hozzátette:

"Élj mindig úgy, mintha ez a napod volna az utolsó."


El nem tudnám képzelni az életemet enélkül!

2012. júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!