Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma reggel öngyilkos lett apu,...

Ma reggel öngyilkos lett apu, hogy lehet ezt feldolgozni?! 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap még semmi baj nem volt, még hülyéskedtünk is, családi életünk rendben volt.

De ma nem ment be dolgozni, mondta anyunak, hogy elmegy a következő vonattal, mert elaludt.

Kiment a hátsóudvarra, és mire anya utána ment, már felakasztva találta.

Tesóm kezei közt halt meg, mert még nem halt meg mikor levágták a kötélről...

Itt hagyott minket =( Még nagyon fel sem fogtam, de már sírtam érte elég sokat, mikor fog ez teljesen tisztulni?

Mikor eszembe jut, pl: a tegnapi nem, elsem hiszem, hogy már nincs itt. Minden rendben volt, egy csomót nevettünk, tegnapelőtt anyunak táncolt stb...

Most meg hírtelen megölte magát... Hiányzik..


2012. márc. 12. 14:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
47%
Bocsánat, akinek reggel öngyilkos lett az apja az nem GYK-zik hanem gyászol a családjával...
2012. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
41%
Apukád reggel öngyilkos lett, te meg gyakorira írogatsz...
2012. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
73%

Jajj, nagyon sajnálom, ez borzasztó lehet. :(

Fogalmam sincs, hogyan lehet az ilyesmit feldolgozni. :S Az biztos, hogy sok idő kell hozzá.

A miért-en talán nem érdemes gondolkodni, valószínűleg nem segítene, ha kiderülne. Persze ezt neked kell érezni, de én nem hiszem, hogy hasonló esetben jobban érezném magam attól, ha tudnám az okát.

Most az a fontos, hogy a családotok tartson össze, és vigasztaljátok, segítségek egymást. :(

2012. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
75%

Részvétem.

Sajnos teljesen soha nem fogod tudni feldolgozni, mindíg benned lesz. De idővel enyhülni fog a fájdalom, és egyre kevesebbszer jut majd eszedbe. Tudom, hogy nehéz, de próbáld magad lefoglalni valamivel. Az életnek mennie kell tovább.

2012. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
80%
Ne legyetek már bunkók, lehet ti is itt panaszolnátok el mindenféle szir-szar bajotokat a helyében.
2012. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
41%
2. vagyok. Amikor apukám betegség következtében meghalt, akkor élni nem volt kedvem, nem hogy netezzek. Azért léptem ki az utcára, mert kellett mennem iskolába...Onnan pedig egyenesen hazajöttem Édesanyámhoz.
2012. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
38%
Ha rendben van minden akkor egy CSALÁDAPA nem lesz csak úgy öngyilkos, és a lánya meg nem megy utána GYK-zni...
2012. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
39%

Kicsit fura....

Ha ilyen történik a családban nem a gép előtt ülök és írogatok!!!!

Mikor fog tisztulni?Hát a gyász egy nagyon hosszú folyamat.

2012. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
56%

Elöször is reszvetem, eleg durva ilyesmit atelni ilyen fiatal korban.

Viszont, ha ilyen összeszedett vagy ilyen gyorsan, hogy közössegi oldalon keresel valaszt, akkor fel fogod tudni dolgozni.

Csak idö kerdese, a lenyeg: tartsatok össze a csaladdal, anyukad sokmindent tudhat, amit te meg a tesod nem, beszelgessetek rola, ha az elsö sokkon tulvagytok. En meg biztos nem lennek tul rajta.

Sok eröt es kitartast kivanok!

2012. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
34%
Ráadásul ha valakit élve leszednek a kötélről, akkor nem hal meg UTÁNA...
2012. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!