Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki azert...

Van itt olyan aki azert hagyta el parjat mert az eligenytelenedett az évek során?

Figyelt kérdés
miben nyilvanult meg? probaltad vele megbeszelni?
2012. júl. 14. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ilyen nincs, hogy valaki eligénytelknedik, hanem olyan van, hogy csak később mutatja ki a foga fehérjét. a kapcsolat elején mindenki a legjobbat hozza magából, de már a kapcsolatban önmagát adja.

nekem amikor nem tetszett valami, mert igénytelennek tartottam a páromban, én úgy tisztálkodtam, hogy láttatva, hogy lássa én így szoktam és egy idő múlva teljesen magától átvette a szokásaimat, szólnom sem kellett. ami amúgy, ha szól az ember az nem mindig ér célt.

2012. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Van olyan hogy eligénytelenedik. Nem nálunk, hanem a környezetemben történt meg. Fiatal pár, mindig jól öltözötten,csinosan jártak. Összeházasodtak. Teltek az évek. Mindketten szépen lassan elkezdtek terebélyesedni. A feleség kócosan, sárga lógós pólóban, tigrismintás cicanaciban várta haza. Már nem sminkelte magát, nem járt szépítkezni sem mint előtte. Született egy kisbabájuk. Most már még annyit sem adott magára az anyuka mint előtte. Elhidegültek egymástól, a férj már nem kívánta úgy mint régen. Idén januárban váltak el.

Szó sincs arról hogy a gyerek miatti elhízásból adódóan ment el az apuka, már kialudt a szikra, már nem az a nő volt akibe beleszeretett....:(

2012. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ismerek ilyet.A férfi iszik,ráadásul semmibe veszi a nőt.Ő a házasság után mutatta ki a foga fehérjét,miután magához láncolta a nőt érzelmileg és anyagilag.
2012. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért hagytam el 4 év után.

Első 2 évben minden oké volt nagyjából,sportos figyelmes férfi.

Aztán abbahagyta a sportot,mert jobb volt tv eltt punnyadni.Aztán elmúlt figyelmes lenni.

Nem csinált semmit,csak elvárta hogy ki legyen szolgálva,hisztizett ha nem tettem.

Szépen lassan hizott 40 kilót.Hiába szóltam már 10 után,veszekedett ha kevesebbet adtam enni vagy sportolni hivtam.3 éve voltunk együtt,amikor már a borotvát is ritkábban használta.Arcon nem is zavart volna annyira,de intim részen nem viselem el,nem engedtem magamhoz.

Az se érdekelte,lusta volt borotválkozni(nem csalt meg,ahhoz is lusta volt).

Amikor már az is nehezére esett hogy a beteg nagymamáját meglátogassuk,akkor volt egy pont hogy elég volt,nem viselem el tovább.

Kitettem.


Most az anyjáék nyakán élősködik,már dolgozni is lusta,igénytelen,nem fürdik,nem csinál semmit,elérte a 150 kilót kb.

Undoritó.

2012. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez de szomorú. :S Pedig sokan azért legalább ilyenkor észbe kapnak.
2012. júl. 16. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerekek ez az egész olyan mint a Big Brother vagy a VV. Először mindenki a szép oldalát mutatja,de egy idő után már nem játszhatja el, előbújik önönmaga, és a felszínre kerül. Lehet hónapok, lehet évek.
2012. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Hát ő nem kapott észbe,pedig elég sok hónapot adtam neki.Eleinte szép szóval,majd annyira nem széppel,végül jobb hiján azzal hogy kiteszem ha nem változik.Olyan volt mint ha lett volna egy fogyatékos gyerekem.(bár egy fogyatékos gyereknek legalább van miértje,hisz beteg,de ő nem volt az)

Utólag összefutottam az előttem levő barátnőjével,akit ő ribinek állitott be,mert lelépett egy szakmunkás festővel,(az ex diplomás),a lánytól kiderült,hogy az igénytelensége,lustasága és hogy őt is elhanyagolta miatt szakitott,a festő egyébként grafikus és jól keres:)


Lassan 1 éve hogy szakitottam,an párom,ellentéte.A következő barátnőnek ha rólam mesél,én leszek a ribi,aki egy szerelővel lépett le (párom mérnök)


Csak sajnálni lehet

2012. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!