Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi, aki...

Van itt olyan férfi, aki azért hagyta el a feleségét/gyereke anyját/barátnőjét mert elhízott a nő? Nők is írhatnak, akiket ezért hagytak el.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 19:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
92%
Szerintem ez elég nagy HÜLYESÉG azért elhagyni valakit mert elhízott!
2011. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha te csak azert hagynad el a parodat mert elhizott,akkor em vagy ferfi.Ne a kulsot nezd,hanem akit megszerettel.Ha szereted csak zavar a felesleg,mennyjetek el kozosen egy fittneszklubba ,vagy sportoljatok egyutt.Segits neki ahelyet hogy megalazod.Figyelj,ahany no ,annyi alak.Ha ennyire valogatos vagy ,akkor ne is jarj senkivel ,mert mindig talalni fogsz szebb noi alakot.En mar 2 gyereket szultem,es keves sportal tartom az 50 kg-mat.Mindent lehet ,csak akarni kell.Neked sem esne jol,ha a parod egy igazi barbibaba lenne ,es dobna teged egy izomagyu miliomos pasiert.Ne hagyd cserben,folleg ha gyermeket szult neked.A gyermeked ne azert nojon fel apa nelkul mert meghizott az anyukaja.Ne legy hulye.
2011. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem férfi, hanem pont a történet másik oldalán van.
2011. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Természetesen nem szép dolog elhagyni valakit azért, mert elhízott. Ha szereti, akkor kövéren is szereti. Ha elhagyja, akkor nem szereti, bármire is fogja, és akkor nem lehet erôltetni.


De az elhízásnak (hacsak nem betegség áll a háttérben) legtöbbször lelki oka van: az illetô másképp viszonyul saját magához. Általában a plusz kilók valami ellen való védekezésként jönnek fel és ahelyett, hogy ezt beismerné, sokszor az önjutalmazásba menekül ill. nem törôdik magával, csak másfelé figyel (munka, gyerek, háztartás... kifogások). Ez a személyiség-, életmódváltozás generálhatja egy gyengébb párkapcsolat megromlását. Ilyenkor az elhízott félnek szembe kell néznie a problémájával, újra megtanulni szeretni magát, tenni magáért is. A párja pedig jó esetben ebben támogatni fogja, hiszen ha még él a szerelem/szeretet, az nem a külsôn múlik.


Egyébként nem ismerek ilyen esetet. De több olyat igen, ahol elhízott a férfi vagy nô (vagy együtt mindkettô:), és nem hagyták el egymást.

2011. ápr. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

En 1 ferfit ismertem, aki 2-szer is elvalt ilyen okbol, de nekem a napi megnyilvanulasaibol az tunt ki, hogy nem egeszen szazas, szoval ilyen esetre nem adnek. Olyat is ismerek, aki lefogyott 30 kilot es "lecserelte" a ferjet.


En sem vagyok sovany, de a ferjem sosem hagyna el, es ezt onnan tudom biztosan, hogy akkor sem voltam vekony, mikor megismert, tehat nem sirja vissza, hogy "bezzeg a szules elott milyen vekony voltal es mennyire imadtam az alakodat". Ha valaki nagyon vekony volt es a ferje a vekony noket szereti es a no meghizik nagyon, el tudom kepzelni, hogy a ferje nem tud akaratan kivul sem vonzodni hozza es abbol lehet elhidegules.


Szerintem ez a suly dolog csak kifogas, ha emiatt valas van, sokkal tobb problema huzodik a hatterben. Ez max. hozzaad a dolgokhoz, de egyeduli tenyezokent normalis embernel nem all meg.

2011. ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy időt szántatok a kérdésre és válaszoltatok.

Igen nő vagyok.

2011. ápr. 20. 08:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia,en a masodik valaszolo vagyok.Azthittem ferfi vagy:)Hat ha a ferjed emiatt hagyott el,akkor egy barom.Ahogy mar irtak,en is tanasolom hogy ertekeld att magad es legyen onbizalmad.Kezdj sportolni ,megha filmnezes kozben is megmozgatod magad.Mutasd meg a ferjednek hogy kepes vagy barmilyen alakot elerni.Komolyan nem ertem mi a baj a kover emberekkel.Ahany kover embert ismerek ,mindenki kedvesebbek,vidamabak.Kivanom hogy mihamarabb boldog legy :)
2011. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem is elhagytak,mindig csesztetve voltam,hogy túlsúlyos vagyok,most egy olyan nővel él aki nekem a duplája,csak röhögni tudok rajta!Ja és közben én lefogytam:)
2011. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazából a terhességem után maradt rajtam 8 kiló, de a szoptatás miatt nem is foglalkoztam vele. Mindig mondta, hogy egy hájas disznó vagyok ( 160/60 voltam ekkor). Tudtam, hogy nem vagyok az. Nyilván nem emiatt hagyott el, ez egyértelmű csak erre fogta gyáva módon. Előtte sem voltam kövér és most sem vagyok az. Elértem a régi súlyom (50kg).

Csak kíváncsi voltam, hogy vajon tényleg súlyfeleslegért is hagynak el nőket? És ahogy olvasom igen, vagy legalábbis erre fogják.

2011. ápr. 20. 10:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kemény! A jó édes anyukáját neki, ez nem a súly miatt hagyott el! Hájas disznó, mi? Nem látott még engem a 100 kilómmal (és van párom évek óta...)! De utálom ezeket a hapsikat (amelyik ilyen), ahelyett, hogy az őszintét mondanák meg, inkább hazudnak, már 1 kiló feleslegnél is ugatnak, mintha ők mindig makulátlanok lennének, kívül-belül...
2011. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!