Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy nekem nem ő a legjobb?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátnők vagyunk, de nem tartom a legjobbnak, mert nem hallgat meg, csk én őt, és egyépként sem... Mindig seítséget vár tőlem, de ha én kérek, akkor már egyből témát vált. Nekem nagyon kéne, hogy valaki mellettem álljon de ő nem veszi észre magát. De ha egyszer komolyan megkérem hogy segítsen, egyből kicsapja a hisztit, hogy mindig sak magamra gondolok. Nagyon aranyos, és jóban vagyunk, csak kezd az idegeimre menni...:'(
2007. aug. 20. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így, ahogy itt leírtad. Ha fontos vagy neki: ő, ha sértődötten elviharzik: te láthatod be, hogy igazad volt.
2007. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen barátnőm. 3 évig sülve főve együtt voltunk, annak ellenére, hogy mindeig csak az ő problémája volt fontos, tőlem elvárta, hogy úgy ugráljak, ahogy ő füttyent, stb. A végére nagyon eldurvult a helyzet, mert ha valamelyik közös barátunkról kiderült, hogy engem jobban kedvel, akkor azt elüldöztem a közelemből, velem csináltatta a házi feladatait, és elvárta, hogy előbb az ővét csináljam, aztán a sajátomat. Ez már nekem is sok volt, hiába volt jó barátnőm, egyre jobban elegem lett belőle, de nem tudtam mit csináljak vele, nem akartam megbántani, és mivel egy osztályba jártunk magammal sem akartam kiszúrni, mert tudtam, hogy ha összeveszünk mindenkit ellenem fordít majd.

VÉgül "sors" megoldotta dolgot, én összejöttem egy közös barátunkkal(aki azóta már a férjem), már sem teszett neki, de néhány nap után kijelentette, hogy a barátom nem teheti be a lábát a koliszobánkba. Elég szar helyzet volt. Végül egy alakommal megbeszéltem a barátommal, hogy találkozunk az óra után, a barátnőm közben kitatálta, hogy menjünk le a közértbe, én mondtam neki, hogy most nem tudok, mert már van egy megbeszélt találkám. Erre ő megsértődött, és soha többé nem beszéltünk egymással.

Ahogy gondoltam mindetn megpróbált annak érdekében, hogy az egész évolyam engem utáljon, még a barátomat is megpróbálta elszakítani tőlem. Eleinte sikere is volt sz évfolyamtársaink ellenem fordításában, ami nagyon rosszul esett, és elég sokáig depressziós voltam miatta. Szerencsére a párom végig mellettem állt, és a suli végére a többiek nagy része is rájött, hogy a lány valójában csak álmok kígyó, akinek mindenki addig kelle, amíg hasznot tud hajtani belőle.

Ez a történet már lassan 4 éves, de még mindig nem gyógyultak be a sebek,a miket okozott, azóta nem tudok megbízni az emberekben, és ha valaki barátkozni akar elutasítom. REmélem egyszer kiheverem.

Drukkolok neked, hogy ne járj így, mint én.

Próbáld szép lassan leépíteni a vele való kapcsolatot, találkozz vele kevesbbet, térj ki a kérései alól.

Tudom nem könnyű, de kíméletesebb így, mintha kerek perec megmondanád neki.

Kitartást kívánok a megoldáshoz!

2007. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
SÜRGŐSEN VÁLTSÁL BARÁTNŐT MERT EGYÉRTELMŰEN KIHASZNÁL TÉGED.
2007. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Őszintén,ha megért mindkettőtöknek jobb lesz. Ha nem,neked biztosan,mert kereshetsz megértőbb barátnőt.
2007. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

te se áll mindig készen neki te is hagyd néha cserben és ha kivágja a hisztit mond meg neki/sorold fel/ azokat a szituáciokat amikor ő hagyott cserben de lehet h jobb lenne uj barátnő után nézni még miellöt nagyon el nem fajulnak a dolgok tapasztalatból mondom ne akar olyat átélni mint én rólam a végére azt hiresztelte h nyilvánosan megrugdostam

szoval inkább felejcsd el vagy maradjatok távoli barátnő

2007. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egyoldalú barátság!

Koptasd le!

2010. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!