Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni a...

Nem tudom elfelejteni a szerelmemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve szerelmes vagyok egy férfiba (nevezzük Péternek), barátságnál több nem volt köztünk, legalábbis az Ő részéről nem. Neki most van egy kapcsolata, és én is összejöttem egy férfival, nagyon rendes, szeretem őt is, de nem úgy, ahogy Pétert. Állandóan Rá gondolok, és tudom, hogy ez nem fair a párommal szemben. Nem tudom, mi lenne a helyes lépés, mert Pétert biztos, hogy nem fogom tudni elfelejteni, ha 3 évig nem ment, most miért sikerülne?
2012. júl. 14. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélj Péterrel, és hagyd el az aktuális párodat, mivel Te magad írtad 'nem fair vele szemben' : )
2012. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem minek kellett összejönni egy másik pasival ha még mindig szerelmes vagy abba a Péterbe.Hagyd ott a jelenlegit és ismerkedj addig amíg meg nem találod azt a valakit aki elfelejthetné veled Pétert.A mostani kapcsolatodnak semmi értelme nincs
2012. júl. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tegyél. Azt tudom, hogy én sem tudom elfelejteni az én "Péterem", most már legalább 3 éve. De pont ezért nem is kezdenék kapcsolatot mással. Azt sem tudom, hogy én mit tegyek. :(
2012. júl. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig ezt nagyon jól lehetne kezelni. Ha a Péteretek nem veletek van, akkor nem annak valamiért így kellett lennie és más oldalán lesztek boldogok. Nehogymár tönkretegyétek magatokat egy illúzió miatt!
2012. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Ez így elméletben működik is. Csak gyakorlatban nem. :)
2012. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont azért jöttem össze mással, mert azt reméltem, hogy elfeledteti velem Pétert. 3 év után azt hiszem, le kellene zárnom, és azt reméltem, hogy szerelmes leszek a mostani páromba. Szeretem őt, jól érzem magam vele, de mégis sokszor gondolok arra, hogy Péterrel szeretnék lenni. Ezért vagyok tanácstalan, nem tudom, meddig megy ez még így.
2012. júl. 15. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!