Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni az első nagy szerelmemet?

Figyelt kérdés

Sosem volt köztünk semmi, még középiskolás voltam, amikor szerelmes lettem egy fiúba. Mégsem tudom elfelejteni. Voltak azóta kapcsolataim, de mikor ezek véget értek, mindig eszembe jutott, hogy milyen lett volna ha...

Addig amíg boldog vagyok egy másik fiúval, eszembe sem jut az első szerelmem, de amint kiábrándulok, vagy elmúlik a szerelem, rögtön a régi jut eszembe.

Hogyan léphetnék ezen túl?


2008. szept. 12. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első mély nyomokat hagy mindenkiben, ezzel meg kell tanulni együtt élni és érni. Idővel nem lesz olyan rossz. De ne is akard elfelejteni, akkor megtagadnál mindent, amit akkor éreztél.
2008. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress új fiúkat! Egy idő után elfelejted.
2008. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arról lehet szó, hogy mivel nem bontakozott ki a dolog, idealizáltad, és ez a kép állandósult a tudatodban, mint egy gondolati menedék, amit elhagysz, ha esetleg a nála keresett érzés másnál megvalósulni látszik, de amihez visszatérhetsz, ha mégsem jön össze. Valószínűleg a hús-vér fiúnak nem sok köze van a róla Benned élő képnek.

Tulajdonképpen nem baj ez, hiszen képes vagy új kacsolatokra, és azokat ez az érzés nem zavarja! Ha valakivel tartósan sikerül a dolog, akkor valószínűleg nem lesz szükséged erre az álomképre, és így el fog halványulni!

Hypathia

2008. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, keress új fiúkat, az segít, na meg az idő.
2008. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen.Volt egy pasim kb.1 évig.Őt szerettem a legjobban nem tudtam elképzelni nélküle az életemet.Csak sajnos történt közben egy pár dolog amitől végleg kiábrándultam belőle.(megcsalt egy k.val,titokban szervezgetett más lányokkal találkozókat stb.)

Pont amikor szakítottam vele akkor hirtelen képbe jött egy másik pasi akivel szerelem volt első látásra.Sokkal joban szeretem igaz hogy egy kicsit gyerekes de boldog vagyok vele :)

Majd ha te is megtalálod az igazit el fogod felejteni az elsőt.

2008. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"Az első nagy szerelem úgy fáj,de mégis oly szép!"

Butaság!

miért kéne elfelejteni?? nem ér neked annyit az ELSŐ SZERELEM emléke, hogy örömmel gondolj vissza rá?

nem elfelejteni kell!!

TOVÁBB LÉPNI.

és a kettő között hatalmas külömbség van!

2009. júl. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!