Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleimnek vagy...

Elmondjam a szüleimnek vagy ne? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Van 2 legjobb barátom és jövőhéten az egyikőjüknek a szülei elutaznak a hétvégére és ő otthon marad.Kitalálta,hogy én és a másik legjobb barátunk töltsük ott a hétvégét,medencézhetnénk,filmezhetnénk meg hasonlók.De

az a baj,hogy ők fiúk és a szüleim nem nagyon szeretik őket,sőőőt...Apa szerint b**ik,mert bmxesek és csőnadrágokat,drága cuccokat használnak és törődnek a külsejükkel.Anya pedig mondta,hogy örülne,ha nem maradnék velük hármasban,mert nem bízik bennük,csak bajba sodornak.

De nem ismerik őket igazán,azokat a dolgokat tudják róluk,amiket másoktól hallottak.Nagyon szeretnék menni,mert az egyikőjükbe(akinél lenne ez az egész) eléggé bele vagyok zúgva néhány éve és így is velük vagyok mindig,semmi bajom nem történt.

Nem tudom,hogy elmondjam-e nekik,hogy mi lenne a hétvégi programom vagy inkább mondjam,hogy egy barátnőmnél leszek?Attól félek,hogy nem engednének el :S



15/L (ők is 15 évesek és az osztálytársaim már 8 éve,szóval nem pár hónapja vagyunk jóban)



2012. júl. 15. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Egy barátnőd nem tudna alibit adni?:P Én már csináltam ilyet:'D
2012. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
72%
15 évesen ne aludj két fiúvel pláne ne ugy h nincs ott felnőtt!! (és én is kamasz vagyok szovla nem kell mondani h nem értem milyen a tini szerelem stbstb)
2012. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
szerintem se menj,ennyi évesen még kicsit fiatal vagy ehez.
2012. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tudna segíteni egy barátnőm,de azért kicsit ciki lenne,ha lebuknánk...:/

Mihez lennék túl fiatal?Mások is ott alszanak a legjobb barátnőjüknél/barátjuknál,csak ők egyneműek,mi pedig nem...De ismerem őket és bízom bennük és velük fogom tölteni a hétvégét,csak nem tudom,hogy a szüleimnek elmondja-e.

2012. júl. 15. 19:08
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr is mesélj többet a szüleidnek a barátaidról,ha azt akarod, hogy elfogadják őket,hogy ne csak azt tudják róluk,amit másoktól hallanak.

A mostani hétvégére,pedig mond azt hogy többen (sokan)lesztek,és lehetőleg tényleg vigyél magaddal egy barátnőt!

2012. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem együtt alszik velük csak egy házban jaj már.

Ha lányok lennének simán elengednétek őt.

Sztem ha tényleg a barátaid akkor nem kell oktalanságtól tartani,am azt ajánlom légy őszinte a szüleiddel,mert az őszinteség mindig a legfontosabb. Mond azt ha akar ő is átjöhet ,esetleg felhívod időnként vagy ő téged.

2012. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már próbáltam beszélni nekik róluk,de nem érdekli őket.Ha itt vannak(nagyon ritkán),akkor úgy viselkednek velük,mintha nem kívánatos vendégek lennének,10 percenként bejönnek hülye indokokkal a szobámba,de pl. múltkor be se engedett oda anya minket,mert "véletlenül" pont akkor törölt fel és ne járkáljuk össze a padlót,maradjunk a nappaliba...De végig úgy nézett minket,hogy már nekem volt kellemetlen.
2012. júl. 15. 19:13
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Hát épp ez az...mások is ott alszanak, csak azonos neművel..és ez a kulcsa a dolognak. 15 évesen ne aludj fiúknál..főleg úgy, hogy nincs ott akár más lány, vagy felnőtt.

Aztán bele vagy zúgva az egyikbe, esetleg még isztok is egy-két sört..a fiúk legalábbis isznak és akkor kicsit rádmásznak..te meg belevagy zúgva és ki tudja mi mindent csinálsz amit később megbánnál. Most azt mondom, hogy dehogyis, de hidd el, hogy egy szerelmes lánykának nem kell sokat magyarázni...


Inkább ne menj.

2012. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
b+ azért mert nem azonos neműek még nem biztos hogy dugni fognak :OO
2012. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
miért ne mehetne, fiatal érezze jó magát a barátaival, úgyis nyár van sok sikert kislány
2012. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!