Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves vagyok és van egy 22...

16 éves vagyok és van egy 22 éves barátom, nem tudom, hogy elmondjam e a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Nem egy városban lakunk, ami azt illeti, de szünetekben vonatozunk, hogy találkozzunk egymással.

Nem tudom elmondjam e a szüleimnek.


2012. ápr. 25. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Leginkább sehogy.Egyébként honnan veszed,hogy nem csak kihasznál,hogy nem csak khm... azért van veled?
2012. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Felnőttek válaszát is várnám.

Egyébként onnan gondolom, hogy tudom (megbízom benne).

2012. ápr. 25. 20:28
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Én az ilyen jellegű kérdésekkel nem tudok azonosulni, mert nálam mindig az első pillanattól kezdve tudják, ha összejöttem valakivel. Nem értettem soha, hogy ezt miért kell eltitkolni. Azt meg főleg nem értem, hogyan képzelik el a jövőjüket azok a párok, akik ezt eltitkolják otthon és egyáltalán nem is tervezik elmondani. Titokban összeházasodnak, összeköltöznek, otthon meg hadd higyjék, hogy egyedül élnek, vagy mi? Oké, nem feltétlenül marad együtt egy pár, de akik együtt járnak, azok nyilván azért teszik, mert közösen képzelik el a jövőjüket. Legalábbis én ezért járok a barátommal.
2012. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
67%

Nem kérdezték még,hogy hova vonatozol? Mit csinálsz? Vagy ez megszokott dolog? Azért nem akármikor vonatozik csak úgy az ember. Nem? :)

Amúgy jó lenne,ha Anyukáddal beszélnél, nincs miért eltitkolni, egy adott pillanatban úgy is el kellene mondani. Nem?

2012. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát abban a városban lakik fent pár ismerősöm/rokonom szóval hozzájuk is szoktam menni, így nem feltűnő.

Apának hamarabb merném elmondani, de így is nagyon félek, hogy kiabálnának velem.

2012. ápr. 25. 21:03
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Nekem meg az öklöm kiabálna a csávód fejével, ha az apád lennék.
2012. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem bíznak meg benned,akkor nem csodálom,miért nem mondod el,miért hazudsz??,úgy meg én a helyedben óvatosabb lennék a sráccal,egy 22 évesek ritkán jönnek össze tényleg komoly szándékkal középsulis lányokkal
2012. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
a másik meg,hogy nála alszol?? 16 éves lány aludjon egyedül a saját ágyában,nem titokban a felnőtt barátjánál
2012. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Kössz a lepontozást drága válaszolók.Itt már véleményt sem lehet nyilvánítani??
2012. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ugyanúgy én is apukámmal beszélném meg hamarabb mint anyummal lehet h kiakadnának de eltiltani nem tudnak én szerintem bár engem nem is próbálnak meg nálam egy picit másabb mert én 17 vagyok barátom meg 21 de mindenképp mond el
2012. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!