Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért általánosítanak a...

Sokan miért általánosítanak a "minden férfi megcsalja a feleségét" témában?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a dolgot. Persze, vannak férfiak, akiknek egyszerűen nem való egy kapcsolat, mert nem bírnak magukkal. De miért nyomják rá ezt a bélyeget minden férfira? Miért olyan nehéz elhinni, hogy vannak hűséges férfiak? Meg azért valljuk be, a nők se piskóták...ismerek nem is kevés hölgyeményt, akik nem éppen erkölcsös életet élnek. Nekem az a véleményem, hogy ez nem a nemektől függ, hanem az erkölcsösségtől. Mégis annyiszor olvasom itt, hogy a férfiak így csalfák, meg úgy csalfák, és az életük során legalább egyszer félre fognak lépni, ha eddig még nem tették meg. Mintha ez olyan törvényszerű lenne. Nektek mi a véleményetek?


N


2012. júl. 16. 11:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert ha készítenél egy közvélemykutatást, akkor kiderülne hogy 100 nőből 80-at legalább egy párja megcsalta... magyarán sok a negatív tapasztalat. ezért van az általánosítás is.


ettől függetlenül én hiszem, hogy nem minden férfi hűtlen áruló! például a férjem sem az és soha nem is lesz! ;)

2012. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogy miért csalnak a férfiak? Hát mert a vadászösztön hajtja őket. Van egy olyan mondás: hűséget fogadtam, vakságot nem. Igenám, de ahogy sokan is leírták - nem értem az álszent mínuszolgatókat, hisz bizony ez a valóság - a nő visszanéz. Sőt, sok esetben a nő hívja fel magára a figyelmet, és a férfi hiúság bizony sokszor erősebb, mint a fogadalom. És itt most nem a notórius pin@bubsokról írok. Avagy írhatnék a "más"-ról is. A férfi alapvetően nem monogám, és mindegyikben ott lappang a vadász. Nem kell sok megpiszkálni, és ez az ösztön beindul. Hogy ez gondolati síkon marad, vagy valóban tesz-e lépéseket - sok esetben elég, ha hagyja magát - egyéntől függő. DE!!! Okos nő, ha otthon mindent megkap, nem gyötri se magát, se a férjét őrült féltékenységgel. Ha akar, úgyis megcsal, ha belehajszolod, még okot is adsz rá. :-( Engem is csaltak meg, én is csaltam. Ma több, mint tíz éve élek egy olyan kapcsolatban, amelyben nem tudom, hogy megcsalt-e a párom, de mivel mindent megkapok tőle, amire egy nő csak vágyhat (szeretet, figyelmesség, odaadás), érdekli a fenét, hogy tényleg végig hűséges volt-e, vagy sem. Nyomozzon, akinek két anyja van! :-) Mert most mi van, ha megtudok valamit? Sírás, kiborulás, szakítás...magány. Hurrá! Persze, akinek az a célja, hogy tiszta vizet öntsön a pohárba, mert megalázva érzi magát, az borítson. Új kapcsolatot keresni még mindig jobb, mint azzal a tudattal élni, hogy hülyére vagy véve.
2012. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!