Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bennem van a...

Szerintetek bennem van a hiba, ha nem bírom elviselni a párom ezen mániáját?

Figyelt kérdés

Mindketten felnőtt emberek vagyunk, ő idősebb is nálam. Bár néhány dologban elviselhetetlenül gyerekes a felfogása.

Amit már egyre inkább nem bírok tolerálni az, hogy képes az egész napját a facebook előtt eltölteni. Van jó néhány olyan ismerőse, akiknek abból áll az életük, hogy mindent kiposztolnak az adatlapjukra, minden jelentéktelen dolgot kiírnak és ezekkel az ismerősökkel kommentelgetnek egymásnak. Ha csak bemutatják valakinek a páromat mihelyt haza ér már keresi is meg és veszi fel az ismerősei közé. Azt mondja annál jobb minél több az ismerőse..bár én ennek nem sok értelmét látom. (Főleg, hogy életkorban közelebb áll a 30-hoz, mint a 20-hoz és számára ez lenne a szórakozás??)

Mindenféle igénytelen kis p*csák bejelölgetik, ő pedig el is fogalja őket. És szerintem még élezi is, hogy ezekkel a csajokkal is több lesz azoknak a száma, akik lájkolják az értelmetlen kiírásait és kacérkodó, ostoba kommentekkel is ellátják.

Megmondom őszintén, féltékeny is vagyok. Bár elvileg nincs okom, dühös is hogy a felnőtt páromnak ez a szórakozása és kezdem megkérdőjelezni azt is, hogy egyáltalán van-e jövőm egy ilyen férfi mellett.

Azon kapom magam, hogy ellenőrizgetem, bosszankodom és mérgelődök vele. Ő pedig meg sem érti, hogy ez nekem miért ekkora nagy probléma.

Azt mondja a szabadidejét had töltse már el úgy, ahogy ő akarja..ebbe igazat adok neki, de mégis zavar. Kezd szánalmassá válni az a férfi a szemebe, akit már évek óta szeretek és közös jövőt terveztem vele?!? És ha elképzelem a közös életünket sokkal inkább keserűséget, mint boldogságot látok. Párom szerint eltúlzom az egészet.

Mit gondoltok erről? Adjatok tanácsot, mert ez így már nem mehet tovább! Bennem van a hiba? Vagy érthető, hogy úgy érzem elegem van?


2012. júl. 17. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sem tolerálnám,hogy teljes nap a fb előtt ülne,na meg ha haza megy rögtön oda ül??

Próbálj vele beszélni,ha meg nem használ,hát...

2012. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy veled van a baj, de akkor velem is mert engem is zavarna.. De sajna manapság nagyon sokan élik az életüket a gépen keresztül. Én biztos nem tudnék így élni, és valószínű nem lennék boldog egy olyan férfi mellett, akinek a facebook a legnagyobb szórakozás, mert ez valahol szánalmas.

Szóval, hogy ez normális-e vagy sem, nem tudom, nekem nem az, de lehet lesznek ellenvélemények. Szerintem tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy ha nem változik semmi milyen életed lesz 5 év múlva és aszerint lépj, hogy ez tetszik-e vagy sem. És persze az sem mellékes hogy tényleg szereted-e még?

2012. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Azt kell mondjam függő a párod,szerintem a tinik gyűjtögetik úgy az ismerősöket,mint ő,mert az a "menő".Próbálj beszélni vele,ez nem normális,hogy ott éli az életét.

Sok sikert!

2012. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt az FB mániát én is utálom, fenn sem vagyok, persze lassan már nem is létezem sokak számára ha nem vagyok fent. Szörnyű.


Engem is idegesítene. Szerintem is gyökér dolog egész nap face-en lógni, bár most végignéztem magam ahogy GYK-n válaszolgatok...


Hááááááát... Bagoly mondja.

2012. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy fb., sörözés, autók, rendetlenség, stb., általában már házasságkötés előtt is érzi az ember ha valami zavarja a másikban. A rossz tulajdonság a hosszú kapcsolatban nagyon-nagy százalékban erősödni szokott. Ezért van olyan sok ember, aki mikor végleg nem bírja tovább, azt érzi, hogy tudtam én... Csak addigra már sok szebben eltölthető évet elpazarolt. Valóban gondold végig, boldog leszel-e ha így marad minden. Az is rossz jel, hogy már téged okol, mert állítólag eltúlzod az egészet.
2012. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom nincs nagyon közös jövőtök. Egyértelmű, hogy ő erről nem fog leszokni, te pedig nem fogsz idővel szemet hunyni fölötte. Napról napra nagyobb lesz benned a frusztráció. Most még talán nincs benned akkora, hogy ki tudd mondani, hogy eddig és ne tovább. Így viszont még ne szakíts vele, mert bizonytalan vagy és emiatt később magadat fogod okolni és meg fogod bánni, talán még vissza is sírnád magad. Úgyhogy maradj mellette, amíg meg nem gyűlölöd őt annyira, hogy boldogan lépj le.
2012. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!