Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba? 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? 19 éves lány vagyok, volt már több párom, de egyikkel sem tartott tovább a kapcsolat 2 hónapnál, mert nem bírtam tovább elviselni őket.

Figyelt kérdés
Állandóan együtt akartak lenni, ha épp nem voltunk együtt, akkor msnezni kellett, ha nem mentem msnre, vagy ha msnen épp mással beszéltem, megsértődtek. 1 hét után szerelmet vallottak, miközben semmit nem tudtak rólam, volt olyan, aki 2 hónap után még azt sem tudta, van-e testvérem, mert nem jutottunk még odáig a beszélgetésben. Egyikkel sem lehetett beszélgetni, csak akkor szólaltak meg, ha én kérdeztem, akkor is csak 1-2 szavas válaszokat adtak. Már 1 hét után mindegyiknél úgy éreztem, hogy elég volt. Utána húztam még a dolgokat, mert azt hittem jobb lesz, meg magamban kerestem a hibát, meg nyugtattam magam, hogy biztos ilyen egy normális kapcsolat, de bennem nem tudnak ilyen hamar kialakulni az érzelmek, főleg úgy, hogy semmit nem is tesznek érte. Úgy tekintettem mindegyikre, mintha idegenek lennének. A barátnőim előtt égtem, ha az aktuális barátom felhívott telefonon, mert a szia mizu-n kívül semmit nem tudott mondani, és az egész telefonbeszélgetés tök gáz volt. Mindig is utáltam, ha „csak úgy” felhívtak, mert nekem volt kellemetlen, hogy én erőlködtem, ők meg aháztak a telefonban. És a személyes beszélgetés is ugyanilyen volt. Komolyan már az egész párkapcsolat témától elment a kedvem, mert mindig ugyanazt tapasztalom. Szerintetek bennem van a hiba, mert már úgy indítom a kapcsolatot, hogy ez is ugyanolyan lesz… vagy a férfiakban? Van még olyan pasi, akivel jól érezhetném magam, akit szerethetnék és nem kell mindig vele lenni, vagy mindegyik ilyen? Más párok olyan boldognak tűnnek, én meg úgy érzem, soha nem lesz normális párkapcsolatom.
2011. máj. 13. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán, ha nem jönnél össze minden lóti-futi emberrel aki 2 hónap után nem tudja, h van e testvéred vagy nem..akkor olyan párt találnál, akit Te is szeretsz, és akkor nem zavarna, h Veled akar lenni.. Szóval szerintem igen rajtad múlik..ha nem szereted minek jössz össze vele. Először ismerkedés, utána randi..utána járás..
2011. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a vonzás törvénye működik akkor azért van mert nagyon ráhangolódsz arra hogy ez is olyan igen :)

De nem Te vagy a hibás. Ha már az első két hónapban sem tudtok semmiről beszélni szinte az már nem jól kezdődik. Mert oké megértem hogy 2 év után megesnek ilyen napok, de 2 hónapnál még bőven tudnotok kéne beszélgetni megállás nélkül is akár hiszen az még az ismerkedés része az egésznek aminek a legszebbnek kéne lennie. És Neked persze hogy igényed van erre,ne Magad hibáztasd. A másik meg hogy ha mással beszéltél féltékenyek meg megsértődtek. Azt nem várhatják el Tőled hogyha van egy barátod akkor már más fiúval szóba se állj. És a kellemetlen telefonokat is megértem. Mondjuk én alapból nem szeretek mások előtt telefonálgatni senkivel. Szerintem próbálj meg csak úgy kapcsolatba lépni ha már érzed hogy tudtok beszélgetni, vannak közös témáitok, eltudtok szórakozni akár tök semmis dolgokkal is. Más párokat meg ne nézz :) Mindig csak Magadat/ Magatokat vedd figyelembe, és ha mindig másokhoz akarsz hasonlítani meg másokban leled meg a boldogságot és Te is olyat akarsz mert azt hiszed hogy ők mindig boldogok akkor elzárod az utat Magad elől, hogy megtaláld a saját boldogságod. Szóval Magadat se kergesd álomvilágokba.

Sok sikert, meg fogod találni akit kell ;)

Ha hiszel egy kicsit az Univerzumban akkor meg azt mondom hogy vizsgáld meg Magad hogy mit üzenhet Neked az ilyen fajta fiúk által. Mit kell észrevenned vagy mit kell tanulnod belőle és mit kell változtatni hogy továbbléphess. Önismeret :)

20F

2011. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Röviden, tömören: azért van így, mert csak a külsőt nézed, és nem azt, h mennyire intelligens, mennyire tudtok beszélgetni, stb. De ne aggódj, minden lány külső alapján választ.
2011. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet ez a probléma. Akihez nem vonzódom a kezdetektől fogva én olyannal nem tudok összejönni. Volt hogy hónapokig üldözött valaki a szerelmével kedves volt odaadó és jóindulatú összejöhettem volna vele húzni az agyát de az elején tudtam hogy nem lesz semmi... szóval csak azzal kell összejönni akivel te is érzed hogy boldog lehetnél :)
2011. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne kezdj el járni valakivel 1nap után, hanem ismerkedj vele, beszélgessetek, és rájössz, mennyire illessz hozzá.

Én egyszer követtem el azt a hibát, hogy összejöttem egy fiúval, akinek nagyon tetszettem, viszont bennem semmit nem mozgatott meg, és néhány nap után már tudtam, hogy hiba volt. Mégis elhúzódott hónapokig a kapcsolat, mert annyira imádott, hogy képtelen voltam megbántani azzal, hogy elhagyom. Aztán rájöttem: vagy ő szenved, vagy én. Évekig nem bírta elfogadni a döntést, nagyon sok kellemetlen percet okozott. Megbántottam, pedig jó ember, nem érdemelte meg.

Aztán pedig inkább nem jöttem össze senkivel, akitől nem éreztem azt a bizonyos rózsaszín ködfelhőt. Inkább legyél egyedül, mintsem egy rossz kapcsolatban.

Másfél évig nem volt barátom, mire összeismerkedtem a jelenlegi kedvesemmel, akinél az első találkozásnál azt éreztem: ő az igazi.

És ennek már több, mint egy éve.

Érdemes várni.

20L

2011. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: tehát magyarul az előző srác csúnya volt, de nem voltál képes ezt megmondani neki, inkább szívattad. Utána pedig rájöttél te is, h a külső a legfontosabb neked, és addig vártál, amíg fel nem tűnt egy igazán jóképű srác.
2011. máj. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol olvastad, hogy csúnya volt. Azt írtam: semmit nem mozgatott meg bennem. Egyáltalán nem volt csúnya fiú. Nem tudom, miért ennyire rosszindulatúak az emberek, hogy egyből ezt kell feltételezni. Ugyanazt írtam le, amit a kérdező: nem alakult ki bennem szerelem. Semmi köze nincs ehhez a külsőnek...

És sehol nem írtam azt sem, hogy addig vártam, míg feltűnt egy jóképű srác. Valószínűleg nem lennék vele már egy éve, ha csak a külseje tetszene.

Viszont te az ismeretlenül elítéléseddel kiállítottál magadnak egy szegénységi bizonyítványt...

2011. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze ez tudat alatt működik a legtöbb csajnál, de csak akkor "mozgat meg benned" vmit, ha jól néz ki. Ugyanúgy beleszeretni se tud egy nő se olyan férfiba, aki nem jön be neki külsőre.

Ugyan téged konkrétan nem ismerlek, de ez minden nőre igaz.

2011. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!