Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra ugyanott kötöttem ki-kiha...

Újra ugyanott kötöttem ki-kihasználtak a párkapcsolatban. Mit tegyek, nincs is kedvem többé semmilyen párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Unaloműző voltam csak, mint utólag kiderült. Egyre gyanakvóbbá válok, nem tudom mit tegyek, hogy felismerjem az emberek szándékait.
2012. júl. 17. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg semmilyen felismerhető jele nem volt ennek, akkor ügyesen titkolta, szóval egy elég gerincetelen pasihoz(?) volt szerencséd. Arról azért tudjál, hogy nem mindenki ilyen.

Ha utólag megtudtad, hogy mi volt a szándéka, visszamenőleg is értelmezheted a viselkedését, és abból is tudsz tanulni.

Persze ez a gyanakvást is erősítheti...

Meg a kommunikáció is sokat segít. Bármi furcsa, azt kimondod. (De nagyon óvatosan és diplomatikusan.) Esetleg ha olyan viszonyba kerülsz valakivel, a kudarcaidról is beszélhetsz kicsit, és hogy milyen hatással volt rád. Ezek után talán jobban átgondolja, ha esetleg kihasználna..

2012. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

önismeret. ha megismered magadat, ez közelebb vihet ahhoz, h jobban megismerj másokat.

mondjuk a jó emberismerő képesség inkább velünk született, mintsem tanulható tulajdonság, bár lehet fejleszteni.

2012. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!