Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelent? Én felhábo...

Ez most mit jelent? Én felháborodtam nagyon.

Figyelt kérdés

Egyik nap a párom anyjánál voltunk vidéken és előjött az allergiám. Elkezdtem hapcizni sokat egymás után, ahogy szoktam, ha poros vagy ilyen gazos helyen vagyok - egyébként városban semmi bajom, nem jön elő. Erre megszólalt, hogy: van valami betegséged? Én így nézek... és csóválom a fejem, erre megint hapciztam vagy kettőt.

Ő: Mert akkor nem kerülhetsz be a családba!

Mondom, allergiás vagyok...

Ő: De nincs valami genetikai betegséged?

Én: ALLERGIÁM VAN, ÉS EZ NÉPBETEGSÉG, NINCS SEMMI MÁS BAJOM.

Eléggé kiakadtam, mert mire fel mond ilyet... És ha lenne is?? Mi köze lenne hozzá? Ő meg cukorbeteg, meg ezer féle baja van, azok meg rosszabbak... Még egy ilyen, és nem tudom, mit fogok csinálni...


2012. júl. 18. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
én jól kiosztottam volna. annyi sok degenerált anyós van..
2012. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Véleményem szerint az anyósnak nem sok beleszólása van abba, hogy a fia kit vegyen el. Azért sajnálom szegényt ha azt hiszi,majd ő dönti el,ki kerül be a családba.

Egyszerű,ne menj el hozzá többet.Nem vagy köteles a rosszindulatúságát hallgatni.

2012. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A párom nem szólt semmit...

Még nem hoztam neki szóba, de meg fogom mondani neki, hogy állítsa le az anyját... Amúgy az eddig barátnőit is konkrétan utálta az anyja... Egyikkel pl az volt a baja, mert túl vékony (!) volt...

2012. júl. 18. 12:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg különben is, városban nem jön elő, csak tanyán. Ja, és előtte pont az ő kertjét gazoltam így, allergiásan! És még előáll ezzel. Nem baj, legközelebb megmondom, hogy nem megyek dolgozni neki, mert allergiás vagyok. Ennyi.
2012. júl. 18. 13:00
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért tűnt el az egyik válasz?
2012. júl. 18. 13:12
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Ugye te is tudod, hogy ez az allergiádról szól legkevésbé? Beléd akar kötni, ez esett kézre.
2012. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem... :(
2012. júl. 18. 13:13
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
szerintem hagyd a fenébe és egyik füleden be a másikon ki.. anyuci pici fia tézis.... örökké utálni fog
2012. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező!

"Ő: Mert akkor nem kerülhetsz be a családba!"

Én a helyedben csak visszaszóltam volna, hogy "azt nem te fogod eldönteni, szerencsére..." - már csak hogy egyfelől lásd, a párod melletted áll-e, másfelől meg az anyós pajti időben rájöjjön, miben nincs szava...

2012. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt nem értem ilyenkor, amit írtál is, hogy a párod nem szólt semmit. Tehát vélhetően ott volt, hallótávolságon belül. Nem fér a fejembe, hogy miért nem állította le ott helyben az anyját.
2012. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!