Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy elegem van a...

Létezik hogy elegem van a nővéremből?

Figyelt kérdés
nem úgy van elegem hogy jajj használta a sminkemet. jó persze ez is de mostanában egyszerűen nem birok vele egy szobában megmaradni. annyira idegesít ahogy beszél amit beszél hogy 5 percnél tovább nem birom. jó persze ha van valami gondom pasi dologba hozzá fordulok de akkor is mikor mondom akkor állandóan : Jajj de hülye vagy.mért vagy ennyire sügér? meg szinte állandóan kötözködik de nem csak velem hanem anyámmal is. meg az hogy annyira irigy de csak az ilyen alap dolgokba hogy például én vettem a saját pénzemből egy zacskós levest és akkor hogy jajj ő mért kap én mért nem? meg ha én kapok egy 100 forintos rágót akkor ő direkt mondja de direkt kiemeli hogy ÉN 200forintos rágót kérek.és most én szeretnék egyedül elmenni a rokonokhoz de elkezdi hogy ő is akar menni és kitalál mindenféle okot hogy mert csak ott van olyan bolt ami neki kell (a tescoról beszél). amúgy én 14 ő 17

2012. júl. 18. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amíg nem a ruháidat piszkítja be.
2012. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jajj a ruháim azok neki olyanok mintha a sajátai lennének. a nacimat amit minden nap hordok csak úgy szétvágta a nyár elején hogy az neki jó lesz shortnak
2012. júl. 18. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyi az egész, hogy fiatalok vagytok, mi is ettük egymást tesómmal, aztán csak megkomolyodtunk :) Vagy szard le, vagy viselkedj úgy mint ő, valamelyik tuti használ majd.
2012. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te pont most vagy a kamaszkor közepén, ő meg a végén, mindkettőtök viselkedése emiatt van. Majd ha érettebbek lesztek, akkor megint jobban ki fogtok jönni egymással.
2012. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedre magad adtad meg a választ: "én 14 ő 17"!

Majd kinövitek!

2012. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem ugyan az a nővérünk?:D Amúgy engem is halálra idegesít az ilyen dolgaival... Olyankor 3-4 napig levegőnek nézem (nem szólok hozzá, ha kérdez valamit nem érdekel stb-stb), aztán néha bejön, és napokig normális, néha nem. Mondjuk szerencséjére a ruháim az tabu neki
2012. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én ha nem szólok hozzá akkor azonnal: hééé hahhóóó figyeljjj
2012. júl. 18. 21:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor legyél még nála is idegesítőbb, le se szállj róla amikor csak lehet piszkáld, aztán ha bántja a dolog monnd meg h csak utánzod :D
2012. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7 vagyok. Az elején nálam is ez volt, de ne foglalkozz vele, fapofával csináld tovább amit elkezdtél, egy idő után megunja
2012. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!