Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutassam be a barátom...

Hogyan mutassam be a barátom az apámnak?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, anya már ismeri.

Apa a feleségével él. Jól kijövök velük, nagyon régen együtt vannak, úgyhogy az is olyan, mint egy másik kis család. Viszont amióta az eszemet tudom, én vagyok apuci egyetlen kicsi lánya, aki közeléből a fiúkat vasvillával kell hajkurászni, legalábbis mindig ezt hallgattam. A srác a második barátom, az elsőt nem ismerték, mondjuk nem is volt egy nagy durranás az egész, fiatalabbak is voltunk jóval. De ahányszor régebben szóba került, mindig az volt, persze csak viccből, hogy majd apa elviszi "sétálni", meg stb... Tudom, hogy csak vicc, de akkor is bennem maradt, és valahogy tartózkodok ettől az egész bemutatás dologtól... Beszélgessek velük, hogy legyenek normálisak, ha elviszem egyszer, vagy mi? Meg nekem mindig beszólnak, mondjuk amikor mondtam apának, hogy van barátom, első kérdése, szintén csak poénból persze, nevetve: "Volt már szex?" mondom nem. "És lesz?". Mit kezdjek, ha ilyen kérdéseket benyögnek, amikor bemutatom?


Tudom, hogy csak vicceltek, de valahogy nem akarom ezt az egész első találkozás dolgot... Pedig már nagyon illene:/

17L


2012. júl. 19. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg apukádnak, hogy szeretnéd bemutatni a barátodat.

Ha elkezd poénkodni, h lesz-e szex, poénkodj te is, hogy nyugi csak házasság után. vagy bármi:) nem kell túllihegni:)

2012. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ők kérdezgetik, hogy mikor mutatom már be... És a barátom is, hogy kérdeznek-e róla valamit...
2012. júl. 19. 13:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor mikor mutatod már be? :D
2012. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nemmm tudooom:SS
2012. júl. 19. 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne aggodj! Ha kíváncsiak rá, akkor nem lesz semmi gond. Nem fogják vasvillával kergetni :)

Egyébként a férjem is mindég ezt mondja, hogy a lányunk udvarlóit villával fogja kergetni, pedig még csak másfél éves a lányunk.


25

2012. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia utolsó...

Majd bemutatsz a láynodnak?

Béla vagyok 42 éves traktoros...

2012. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Hogyan lesz kulás a Mikulás?
2012. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Attól függ hány éves vagy és a barátod mennyi fiatal vagy akkor érthető apukád beszólásai de ha már érett vagy akkor nem tudom miért hülyéskedik ilyenekkel mondjuk ha még mindig a pici lányának tart érthető. :) Magyarázd el neki hogy ez neked fontos és hogy amikor odaviszed ne hülyéskedjen. Vagy ha vele nem mered vagy nem akarod akkor a feleségével. :)
2012. júl. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk....... Köszi a tippeket:)
2012. júl. 25. 06:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, szerintem apud csak poénkodott. Sok lányos apa humorizál ilyesmivel. Nem hiszem, hogy szemtől szemben kínos kérdéseket fog feltenni a barátodnak vagy neked.
2012. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!