Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom akivel 1,5 éve...

A barátom akivel 1,5 éve vagyok együtt. A Főnöke lányának olyan sms-t irt, hogy "Szia Drága! Hívd fel apukádat! " (a főnöke kérte meg, hogy szóljon a lányának, hogy hívja már föl)?

Figyelt kérdés
A barátom akivel 1,5 éve vagyok együtt. A Főnöke lányának olyan sms-t irt, hogy "Szia Drága! Hívd fel apukádat! " (a főnöke kérte meg, hogy szóljon a lányának, hogy hívja már föl) Engem ez rosszul érintett mert miért drágázza le őt? Nagy patáliát csaptam! Szerintetek jogos?

#drága #Kinek mondjuk
2012. júl. 19. 09:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

lehet muszáj ledrágáznia mert a főnöke lánya

de hogy miért épp neki kell szólnia..

lehet,hogy jobban ismerik egymást,mint kéne..

2012. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

Több kérdés is felmerült bennem: miért a barátodat kéri meg a főnöke? Hogy tudtad meg ezt és hogy láttad a szöveget?

Ha elmondta, akkor is kérdőre vonnám de nem érezném magam becsapva, hiszen ha megcsalt volna nem mondaná el (ez persze nem 100 %).

Ha nem mondta el, és belenéztél a telefonjába, akkor már eleve nem volt bizalom köztetek, valami előzmény lehetett, ami kiváltotta belőled ezt az óvatosságot (és ilyenkor bár nem lett volna szabad belenézned más telefonjába, de akkor is jogos a felháborodásod)

Még az is kérdés, hogy mit mondott a párod.. Hány évesek vagytok?

2012. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Én ebből nem csinálnék ügyet. Nem azt írta, hogy Drágám, hanem hogy Drága. Nekem is szokták mondani, mégsem vagyok azokkal az emberekkel "közeli" viszonyban. Szerintem túlreagálod...
2012. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
párod mit mondott,mivel magyarázta hogy miért írta ez?
2012. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? 15? Drága és Drágám, az nem ugyanaz. Drága az épp lehet sértő felhangú is....
2012. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
szeritnem is túlreagáltad. Én is mondom másoknak, hogy muci, meg béjbí, a párom mégsem féltékeny, és én sem folytatok viszonyt senkivel, csak mert így hívom.
2012. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak be akar vágódni a főnökénél.
2012. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"szeritnem is túlreagáltad. Én is mondom másoknak, hogy muci, meg béjbí, a párom mégsem féltékeny, és én sem folytatok viszonyt senkivel, csak mert így hívom."


Dettó, sőt még haverom is hív így szórakozásból. :D

2012. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a 47 éves mosogatónő is mindenkit Drágázott.

Meg így belegondolva a főnök apja is az összes csajt.

2012. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk, hogy a te párod, hogy hívja az embereket.


Én 6 éve vagyok kapcsolatban, de mégis szoktam drágámozni, édesemezni más férfiakat, de nőket is, mert ilyen vagyok. Semmi romantikus felhang nincs benne. Sőt, külön férjem is volt melóhelyen. :D Mindig mondták nekem, hogy "Asszony, tedd helyre urad, mert baj lesz!"

Szerintem nem kell aggódnod, nyugi.

2012. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!