Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utánoz az öcsém! Segítség!...

456465 kérdése:

Utánoz az öcsém! Segítség! Mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés
Én és a testvérem között 7 év van. Az rendben van hogy felnéz rám, és próbál utánozni, de amit most csinál, nem csak zavaró, de balesetveszélyes is. Állandóan utánoz, de nem csak viccből, hanem nagyon komolyan, szinte minden mozdulatom megismétli, ha a közelemben van. Például: fékezek a biciklimmel, Ő is, megfogom a korlátot, Ő is,de ha egy magasabb faághoz ér a fejem (és ugye nem éri föl) elkezd hisztizni, és sírni, hogy emeljük föl, hogy Ő is megtudja ugyanazt csinálni amit én. Persze én tűröm és emellett szeretem is a testvérem, de adódik olyan pillanat is amikor balesetveszélyes ez a kis "heppje". Van amikor átmegyek az egyik járdáról a másikra, és ugye Ő utánoz bármi áron, és akkor is követ ha éppen egy autó is közeleg... Próbálok rá figyelni, de van amikor ez kiszámíthatatlan. Ezért is kérem a segítségetek. Volt már pszchiológusnál, azután abbahagyta, de most rá egy fél évre megint elkezdte :( Mit lehetne ezzel kezdeni?

2012. júl. 19. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismét pszchiológus.
2012. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves az öcséd? Mert bizonyos korban normális az utánzás, így tanulnak a gyerekek.
2012. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
7 éves lesz 2 hét múlva!
2012. júl. 19. 20:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek! Most már engem szidnak le az ő utánzásai miatt :( Nem akarom hogy utánozzon!!!
2012. júl. 22. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!