Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Apa megharagudott anyára azért, mert a tesóm vezette anya autóját és nagyon ideges lett. Holnap el akarja vinni az autót a kereskedőhöz és venni egy rosszabbat, merthogy "anyának nem kell". Mit tegyek???

2012. máj. 11. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te semmit nem tehetsz. Ez az ő játszmájuk, jobb, ha nem folysz bele.
2012. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de félek, hogy elválnak:'(
2012. máj. 11. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem fognak elválni
2012. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
édesem.Ha ezért el fognak válni akkor hidd el nekem,hogy az autó csak egy jó ürügy volt.Akkor már régen válni szerettek volna csak nem volt még meg az az utolsó csepp..
2012. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
régebben is veszekedtek, de nem ennyire és apa azt is mondja, hogy anya képes feláldozni a családját nagyiért, de ez nem igaz
2012. máj. 11. 21:47
 6/7 anonim válasza:

Hát nálunk rengeteget veszekszenek a szüleim, habár csak akkor ha apám részeg...

De ebbe az a jó hogy nem emlékszik rá, így annyira meg sem történtnek számít. Szerintem apukád nem fog ilyet tenni, egyszerűen csak ideges érte (csak nem tudom megérteni, hogy ezért miért mérges, akkor talán megérteném ha összetörné vagy hasonló)

Ha pedig ilyenek komolyan mond apukád, és nem részeg, ez ellen te sem tehetsz semmit.

2012. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az hogy elválnak e az az ő düntésük.

Néha nem éri meg erőltetni a békülést.

Te annyit tehetsz, hogy nem távolodsz el egyiktől sem.

2012. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!