Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek "igazi nő"?

Hogyan legyek "igazi nő"?

Figyelt kérdés

A problémám az,hogy 23 éves vagyok,de lelkileg még kb. 16-17-nek érzem magam.A barátaim természetesen velem egykorúak és annyira irigylem az egyéniségüket,ha rájuk nézek hús-vér nőket látok,magamat még mindig gyereknek.

Mégis mit csináljak,hogy végre "felnőjjek" és nőnek érezzem magam? Ezen még a magassarkú és a nőies cuccok sem segítenek,mert azokat hordok,de valahogy olyan gyerekes vagyok mindenkihez képest.


2012. júl. 19. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem gond, ha lelkileg fiatalabbnak érzed magad a korodnál, nem abból fakad a problémád. Önértékelési problémának tűnik. El kéne fogadnod magad úgy, ahogy vagy, és növelni az önbizalmad. Én 24 éves vagyok és kicsit hasonló cipőben járok, de én inkább felnőttnek nem érzem magam, mert tartós párkapcsolatom ugyan van, de az ő családjánál élünk, munkám még nincs, neki sincs, és ez a kötöttség/függőség nagyon önbizalom romboló tud lenni.
2012. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
találj egy férfit.
2012. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig járj emelt fővel. Az életed minden területét illetően, légy büszke magadra, és azokra a lépésekre, amiket már megtettél az életben.
2012. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Hasonló kérdést akartam feltenni ma, csak én elmúltam 30. De néha még mindig 14-nek érzem magam, mikor "felnőtt emberekkel kell beszélnem"... Ma láttam egy 19 évesnek tűnő lányt, és az volt az érzésem, hogy érettebb és felnőttem és nőiesebb mint én. Nagyon gáz :S
2012. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24 vagyol és én ir 15 körülinek érzem magam,pedig mar gyerekem is van. A velem egyidösek többsége olyan igazi nönek néz ki. Mostanaban ujra elkezdtem festeni magam,elökerültek a tüsarku cipök a szexi ruhak,de mind hiaba néha akor is bugyutan viselkedem
2012. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Detto ugyanez.Szeretném magam egy felnőtt,magabiztos NŐnek érezni,de valahogy úgy érzem,soha nem találom meg a saját egyéniségemet és felnőttségemet..
2012. júl. 20. 00:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként én elkezdtem olvasni Csernus Nő című könyvét. Hát elég lassan haladok, így azt sem tudom, hogy segít-e, de ártani nem árthat. Ha gondolod esetleg olvasd el, hátha.

#4

2012. júl. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Találj ki valamilyen komoly projektet, csináld végig, vállalj felelősséget.
2012. júl. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!