Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek, ha anyám...

Mitévő legyek, ha anyám olyannal él, aki csak kihasználja?! Anyám meg hagyja, neki is van haszna. Nem érzem az igazi családot, olyan hazugság az egész.

Figyelt kérdés
Apám meghalt,még csak 10 voltam, most 24 vagyok.
2011. jún. 20. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Ez anyád élete, ne szólj bele!!! Ha neki jó,akkor NEKED semmi közöd hozzá.

24 évesen a saját életeddel/párkapcsolatoddal törödj, ne máséval.

2011. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
beszélgetésen kivül nem sokat tehetsz.Ha anyukádnak igy jó,irtad,hogy neki is van haszna...akkor meg mi a baj?kiegészitik egymást,nem hiszem,hogy tehetsz valamit.
2011. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki is van haszna,akkor nem is annyira kihasználás. Beszélhetsz vele jóindulattal,de nincs beleszólásod...
2011. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Ezek szerint ők jól elvannak, csak neked nem tetszik. De nem sok közöd van hozzá.
2011. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudjatok. De miért is nincs köze az anyja életéhez? Én 32 vagyok, akkor nekem sincs közöm anyám dolgaihoz, mert már elköltöztem otthonról és családom van...?
2011. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Az Edesanyad az most is az Edesanyad, tehat ne foglalkozz az O maganeletevel!

Te mar felnott vagy, es megvaltozott a kapcsolatotok, tehat regen fuggtetek egymastol, de ma mar ez nem igy van, mivel mindketten fuggetlenek es felnottek vagytok.

A mamad erzelmi eletebe beleszolni nem tudsz, ahogyan forditva is igaz, hiszen a mamad sem dontheti el azt, hogy TE kivel elj egyutt!

2011. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Anyukád legyen mitévő!
2011. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

"Már ne is haragudjatok. De miért is nincs köze az anyja életéhez? Én 32 vagyok, akkor nekem sincs közöm anyám dolgaihoz, mert már elköltöztem otthonról és családom van...?"


VÉLEMÉNYED lehet, de beleszólni nem. A nincs hozzá közöd-et itt mindenki úgy értni, hogy a párkapcsolat FELNÖTT emberek esetében magánügy, és abba se a gyerek, se a szülö nem szólhat bele.


Szerintem forditott esetben te is megsértödnél, ha az anyád akarná megmondani, hogy kivel élj együtt, ha aki neked megfelel, az neki nem.

Itt a kérdezönek valamiért nem tetszik az anyja élettársa, az anyjának viszont se hátránya nincs miatta, és jól elvan vele.

2011. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem írta, h beleszólna, de mindegy! Nem kéne kiforgatni a másik szavait!


És ha az anyám tönkretenné magát/másik fél kihasználná, akkor azt én sem nézném jó szemmel. Jó, nekem ilyen problémám sajnos soha nem lesz.

2011. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azt kérdezi, hogy "mitévö legyek", akkor az kimeriti a beleszólás fogalmát. A kérdezonek nem kell semmit tennie, ez az anyja magánélete. Föként úgy nem, hogy a kérdés alapján sincs kihasználva az anyja, és meg van elégedve a helyzettel.
2011. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!