Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek igazi nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek igazi nő?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy eddig mindig adtam egy srácnak, de most nem fogom keresni egy darabig... és aztán? Hogyan legyek titokzatos, de mégsem elérhetetlen? Hogyan maradhatok mindig izgalmas?
2012. máj. 29. 06:18
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Egy nyitott nő ne akarjon mindenáron titokzatosnak látszani, úgy sem fog sikerülni neki. Mondj le időnként randevúkat, ne pattanj neki minden szóra, csináld a magad kis életét. Ha olyan akarsz lenni, mint Gréta Garbó,vagy Karádi Katalin, aki titokzatos volt, ám magányos, akkor rajta! Kezdj el titokzatosan viselkedni.
2012. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmazok, hogy hogyan maradhatok mindig izgalmas egy pasi számára? Mert neki egyértelmű, hogy mellette vagyok ugrok hogyha kellek... de olyan ritkán kér bármit is, hogy nincs szívem elutasítani, illetve reflexből jön, hogy mindenkinek igent mondok... nem csak neki, minden barátomnak, aki segítséget kér...
2012. máj. 29. 07:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az már régen rossz, ha meg kell magad játszanod egy férfi miatt. Keress olyat, aki olyannak szeret, amilyen vagy. Szerintem egy nő akkor izgalmas, ha egészséges önbizalommal rendelkezik, van saját élete és saját véleménye, nem függ másoktól. Egyáltalán nem baj, ha jószívű vagy és segítesz másokon, hacsak nem megfelelési kényszerből fakad. Van egy jó mondás: "ha lábtörlőt csinálsz magadból, ne csodálkozz, ha beléd törlik a lábukat."
2012. máj. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!