Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem barátja, a diplomaos...

A nővérem barátja, a diplomaosztómon azt kérdezi tőlem (a nővérem jelenlétében) :"Igaz-e hogy a talár alá nem vesznek bugyit? " Lehet ezzel csak én vagyok így, de akkor (és most sem) tartom viccesnek. Ez vicces? Hogyan kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Ebben semmi durva nincs. Azt mondtam volna, már nem emlékszel rajtad volt-e a diplomaosztódon?
2012. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
"Nem, a ferences barátokkal keversz, ők nem hordanak alsót a reverenda alatt"
2012. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Nincs ebben semmi,szerintem abszulót viccnek szánta,nem kell mindjárt bármit is belekombinálni!

A diploma ne vegye el a humoérzékedet!!!!

2012. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sincs benne bántó, max másképp értelmezitek a humort. Lehet, hogy csak oldani akarta a hangulatot, ha látta rajtad, hogy izgulsz vagy feszült vagy. Egyébként második válaszoló jót írt, én is hasonlót mondtam volna rá, hogy a szerzetesektől kérdezze inkább vagy pedig hogy rajtad még 2 tundrabugyi is van biztos ami biztos alapon :D. Vagy a nővéredtől kérdezze, ha már neki is van diplomája.

A nővéred hogyan reagált rá?

26/N

2012. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
A hangsúly és a baráthoz való viszonyod is számít ebben a helyzetben.
2012. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Háát,én semmi jónak nem vagyok az elrontója, de a nővérem barátjától nem lett volna vicces nekem...
2012. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Furcsa a "humora".

De minden attól függ, hogy milyen szándékkal mondta.

Ha viccelni akart, akkor sz.ar vicc volt, és felejtsd el.

ha érzed, hogy meg akart bántani, akkor az már más ügy.

2012. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Ehhez mondjuk ismerni kell a fiút is. Szerintem ezt a sógorom is simán megkérdezte volna tőlem, de ő egyszerűen ilyen kis "poéngyáros", én meg nem vettem volna fel. Valamit visszaszóltam volna szokás szerint és ennyi.
2012. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Ez humor?! Jaj, 21. század :(
2012. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem vicces. Na persze ha annak szánta, ha olyan az ember és olyan a helyzet.
2012. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!