Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jogi lépéseket tehetünk...

Milyen jogi lépéseket tehetünk? (Agresszív, őrült apa)

Figyelt kérdés

Nos a szüleim 1,5 éve külön élnek.

Anyukámmal maradtam én(20) és öcsém(8)

Apánál a másik öcsém(14)

Miatta jöttünk el, többször megverte anyukámat,stb.

Most anyának van 1 új kapcsolata. És teljesen megőrült. Mondanom sem kell alkoholista minden boltban, stb. Szidja, ócsárolja anyát. Agresszív mindenkivel. Én már többször próbáltam szóval rendre utasítani, sőt anya új élettársa is. Nomád körülmények között élnek, több 100.000-es tartozást halmozott fel.És igazából sem én sem pedig öcsém nem kiváncsi rá.

Milyen lépéseket tehetünk, hogy ezt végre ő is megértse? Illetve, hogy végre nyugtunk legyen tőle?

Előre is köszönöm.


2012. júl. 21. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérj(etek) távolságtartást!
2012. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
először is ügyvéd majd távol tartási nyilatkozat ha alkoholista gyámügyesek elvehetik tőle a 14éves tesódat, nem is kell neki szólni hogy jogi útra terelitek az ügyet mert csak agresszívabb lesz, ha tettlegességig fajul, azonnal látleletet készíttessetek és aztán rendőrség.
2012. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!