Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » On-line őrült lett a férjem!...

On-line őrült lett a férjem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A férjemet az utóbbi időben nem érdekli más, csak a számítógépes kütyüi. Amikor hazaér, már nyitja is ki a laptopját, csekkolja a leveleit, a facebookos haverjai üzeneteit, a napi online híreket. Még az ágyban is csak az okostelefonját bütyköli. Nem hiszem, hogy nő van a

dologban, de attól még nagyon idegesítő, hogy soha nem kapcsol ki - szó szerint! Állandóan online van, és ha beszélgetni szeretnék vele, jobban teszem, ha emilt írok neki, mert hamarabb kapok választ. Úgy érzem lassan, mintha egyedül lennék ebben a házasságban, mert ő még

virtuálisan is máshol jár. A szexuális életünk nulla, az érzelmi kapcsolatunk megszűnt. Fogalmam sincsen, mit tehetnék, hogyan hívjam fel magamra a figyelmét. Más is tapasztalt már ilyet? Van valakinek ötlete

arra, hogy mit tegyek?


2012. febr. 15. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez is lehet szenvedélybetegség. Mióta kezdődött ez a férjednél? Gondolom, fokozatosan fajult idáig a dolog. Gyereketek van? Mikor kezdett a szexuális életetek romlani?

Próbáltál-e beszélni erről vele?

2012. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Le leszek pontozva, de én küldenék neki egy buja képet emailben, hátha észbe kap...
2012. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Felvenném videóra, ahogy maszturbálok és elküldeném neki e-mailen.
2012. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szervezz egy hétvégi programot és "hagyja otthon" az online barátait.
2012. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy betegség. A valamiről lemaradok érzés van mögötte.

Mivel Te mellette vagy fizikai valódban, így nem merül fel benne, hogy elveszíthet, vagy hogy valójában mégsem vagytok együtt.

Próbáld ki, hogy ilyenkor gyakran elhúzol otthonról, egyre hosszabb időkre, és nem veszed fel a telefont vagy a Skypot ilyenkor, esetleg direkt otthon is hagyod a mobilt. Egyszóval ő lélekben, Te fizikailag leszel távol. Egy idő után ez kibillentheti.

2012. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hozzászólni nem tudok, mert nálunk is ugyanez a szitu. Csak még megspékelve azzal, hogy a közös fodrászunknak panaszkodott, hogy valahogy ellaposodott a szexuális életünk. Tudom, hogy nincs nő, én próbáltam, szóban és tettekben is felhívni magamra a figyelmet, de mindig az volt, hogy fáradt. Most már úgy vagyok vele, hogy többet beszél a facebookos ismerőseivel, mint velem.


Én is örülnék valami jó ötletnek.

2012. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, még megkérdezhetem, hogy mióta vagytok házasok és hogy hány évesek vagytok. Mi 7 éve vagyunk házasok és én 29 ő pedig 36 éves. (szar helyzet tudom :()
2012. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3ik vagyok.

Én azért írtam ezt, mert mi is jártunk ebben a cipőben.

Szóval jó a módszer :)

Férjem egész nap a gép előtt ült, nem kajált velem, nem jött sehova sem (még sétálni sem) itthon nem csinált meg semmit (tényleg semmit), egy idő után igénye sem volt rá. Én is próbáltam vele beszélni, kérlelni, hisztizni, veszekedni, aztán hagytam (az volt a legrosszabb, mert azt hitte én sem akarom már őt, így ő még jobban nem tett semmit értünk). Így maradt az, hogy ha ő nem jön, megyek én, ahogy tudok :) Bár először én is pucér, meg kihívó képeket, sms-eket küldözgettem. mobilon, e-mailen. De ez is már megtette a hatását.

2012. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
énis kíváncsi lennék egy pár ötletre :(
2012. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!