Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy barátnőd olyan helyzetb...

Ha egy barátnőd olyan helyzetbe kerülne, hogy háztartásbeli lesz, megváltozna a barátságotok?

Figyelt kérdés
Lenéznéd emiatt? Csalódnál benne?
2012. júl. 21. 17:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem változna semmit a barátságunk,mert ettől még ugyanaz az ember maradna akit ismerek,és szeretek. Nem is nézném le,és ne csalódnék benne.

Az aki a munkától függően variálja az érzelmeit,az nem is nevezhető barátnak.

2012. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
mi van??? o.O
2012. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

Nem, de sok múlik a körülményeken. Ha ő bulizza ki, hogy igenis tartsa el a párja, mert neki büdös a munka, akkor igen, valószínűleg csalódnék a barátnőmben, hiszen egyiket sem olyannak ismertem meg, aki erre képes lenne.

Ha kényszer hozza úgy (gyerekvállalás, munkanélküliség, idős gondozás, vagy bármi), akkor természetesen nem nézném le, hiszen nem tehet arról, hogy így alakult.

Ha szimplán csak megbeszélik a párjával, hogy ő inkább maradjon otthon, akkor sem nézném le, csak furcsállnám, mert a barátnőim álma is karrier, ahogy nekem is és emellett család.

2012. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 SzilKa ***** válasza:
88%

Mégis miért nézném le? Mi változna a barátságunkban??

Egyébként az egyik barátnőm főállású anya lett, immáron 4 gyerekkel. Ez a barátságunkon nem változtatott semmit, max annyi változott, hogy öbbet találkozunk őnáluk, mert ritkábban szabadul el otthonról.

2012. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

Háztartásbeli? Ezt mai viszonyok között hogy kell érteni? Hogy mostantól 24 órában otthon ül a gyerek felett?

Akkor megváltozna a kapcsolatunk nyilván. Biztosan nem járnánk össze sűrűn.

Ha viszont továbbra is lenne igénye kimozdulni, sétálni, mozizni, beszélgetni velem, akkor nem hiszem, hogy bármi is változna köztünk.

2012. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ, ha azért marad otthon, mert amúgy is eleget keresnek akkor nem. Deha csak lusta kis hercegnőt játszik, az nem tetszene.
2012. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem .Nem és nem.
2012. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Barátom, akkor miért fontos a pénz?
2012. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Én voltam hosszabb ideig háztartásbeli, és egyik barátnőm sem nézett le miatta. Pedig nem kényszerből maradtam otthon, egyszerűen megbeszéltük, hogy amire nekünk igényünk van, az kitölti egy ember teljes napját, így ha meg akarjuk valósítani, otthon kell maradnom. Azokat a háztartásbeliket én sem becsülöm sokra, akik egész nap nem csinálnak semmit, én speciel inkább tíz órát dolgoztam egy nap, mint nyolcat. Cserébe viszont este már nem kellett a házimunkával bíbelődni, mindig normális kaja volt az asztalon, nem porból készült mindenféle, a ház, udvar, kert mindig ragyogott, minden programot megszerveztem, így volt bőven időnk utána egymásra. Most hogy ismét dolgozom, ezekre sajna nincs annyi időm, amennyi kéne, és ez látszik is. De már nem engedhetjük meg magunknak, hogy otthon maradjak.
2012. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem csalódnék sőt, oda járnék minden nap kajálni hozzá!
2012. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!