Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? A barátnőm férje vonzódik hozzám. Teljesen ledöbbentem.

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki bármit gondolna férjnél vagyok,semmit nem tettem vagy mondtam,nem is nagyon beszélgettünk.

Pár napja azonban egyedül maradtunk,illetve 4 gyerekkel:)

Ekkor mondta,hogy nagyon vonzódik hozzám,elkezdett simogatni,na ezen totál kiakadtam,elküldtem melegebb területre.

De másnap ugyanez volt,csakhogy akkor már rendesen a fenekem tapizta le,meg a lábam közé nyúlt...Ekkor megint elmondtam neki a magamét, de csak röhög rajtam,hogy nem kell ezt tudni senkinek.

Nem akarok szólni a barátnőmnek,mert ebből totális balhé lenne náluk,ezt nem akarom.A férjtől sem akarok a világon semmit,nem is értem,hogy mit gondol.

Tanácstalan vagyok,hiszen összejárunk.

Mit tegyek,ha tovább nyomul a pasas?Férjem tudja,mondta hogy ő leállítja,de félő,hogy ki is üti:)



2012. júl. 22. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed tud a dologról, akkor szépen meggyőzhetné az öklével, hogy szálljon le rólad.
2012. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én pasi lennék,és ha a pasid helyében lennék,már rég kiütöttem volna :P

+ én szólnék a barátnődnek is,hogy figyeljen oda a férjecskéjére,mert félre kavar,kitudja lehet nem te voltál az első (képzeld el magad a helyzetébe,hogy a pasid őt fogdossa és nem szól)

2012. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Rúgd tökön. Vagy a férjed rendezze le.

Barátnődnek meg mielőbb szólj!

Mert az lesz a vége, hogy a pasi bosszúból úgy adja majd elő neki, hogy te kezdtél ki vele, s így elvadítja tőled a barátnődet.

2012. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon tökös férjed lehet,ha eddig még ezt nem rendezte le.
2012. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám a barátnőmnek. Illetve fordított esetben elvárnám a barátnőmtől, ha már a barátnőm, hogy ugyan tájékoztasson már, ha a férjem más bugyijában kotorászik! Főleg ha ezt még pofátlanul a barátnőm bugyijában teszi!
2012. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

A férjem én kértem,hogy ne rendezkedjen,a gyerekeink szinte tesókként vannak,imádják egymást,nekik nem tudnám mit mondjak,ha ez kirobban,és nem találkozhatnának,emiatt próbálkoztam a szép szóval,értelmes beszéddel.De ha ez után sem gondolkodott,és folytatódik,akkor majd apa rendezi.mert akkor én hiába beszélek.

2012. júl. 22. 11:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Karmold meg a kezét, hogy legyen mivel elszámolnia.
2012. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megoldani, hogy ne maradjatok kettesben. A férjed is partner lehet ebben. A fickó így ismeretlenül is irritál, tuti tökön rúgnám a tapizós pillanatában. De fel is veheted az akcióját a mobilodsal, így barátnődnek mindig lesz egy bizonyítékod, ha be akar köztetek kavarni, mert nem bírja az elutasítást. Még ezt a görényt...
2012. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

n a férjemre bíznám a dolgot, de előtte a lelkére kötném, hogy ne üssön.

Csak üljön le vele megbeszélni a dolgot, hogy ha mégegyzser olyan helyre nyúl ahol semmi keresni valója nincs, akkor bizony el lesz törve a kiskeze, és a felesége is megtudja, hogy nem elég édes otthon a mézesbödön.

Rohadjonmegazilyen:-/

2012. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kerültem hasonló szituba,csak engem ennyire nem tapizott,mint téged.Szóltam a férjemnek és ő szépen négyszemközt lerendezte.Nem tudta meg a féregnek a felesége sem.Utána nem molesztált többet.A férjem valami olyat mondott neki,hogy még egyszer nem szeretne panaszt hallani felőle,mert össze-vissza töri a csontjait és egész biztosan a felesége és észre fogja venni,nem úgy,mint most.
2012. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!