Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van már a páromból,...

Elegem van már a páromból, bosszantóan lusta és érdektelen. Ötlet, hogy mit tehetnék? Ti voltatok hasonló helyzetben? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek van munkája, de a fizu botrányos... ezért minden erőmmel azon vagyok, hogy el tudjunk menni innen. Múlt télre sikerült is mindkettőnknek állást találnom külföldre, de sajnos oda nyárra nem tudtunk vissza menni. Mióta haza jöttünk, újra állást keresek magunknak. De a párom annyira passzív, hogy nem is hiszem el, ő örökké fáradt, bármit mondok neki elfelejti, vagy meg se hallja, kértem, hogy segítsen ő is, mert neki jobb a nyelvtudása mint nekem. Jó oké majd ő is keresgél... Közben meg minden nap azon kesereg, hogy utál a mostani helyére bejárni és el akar menni onnan. Elhiszem, hogy fáradt, 8 órás nehéz fizikai melót végez. Én is fáradt vagyok, 12 órázok igaz könnyű fizikai munkát végzek, de én nem adom fel. Mit tennétek Ti? Voltatok ilyen helyzetben?

Már azon is elgondolkoztam, egyedül is pályázok és ki is mennék, ha kapnék állást.


22/l /párom 27/


2012. júl. 19. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fura a párod hozzá állása, olyan típusnak tűnik aki várja,hogy az ölébe hulljanak a dogok.Az élet nem így működik, csak ha esetleg ehhez asszisztál is Neki valaki, jelen esetben Te. Én leülnék vele egy finom vacsora és egy pohár bor mellett beszélgetni, de úgy hogy ne számonkérés legyen és lecseszés hanem finoman próbálnám kiszedni belőle mit akar, mik az elképzelései. Ha nem juttok egyről a kettőre és meguntad a "pesztra" szerepét én lépnék egyedül is külföldre ha adódik lehetőség! Ezen kívül milyen a kapcsolatotok?Működik minden más?
2012. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Én is voltam már kapcsolatfüggő, de ezt az állapotot jobb minél hamarabb megszüntetni... hidd el, fogsz majd találni mást.
2012. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

lehet hogy füvezik, attól lesz az ember ilyen alul motivált

ha már unod akkor tényleg a legjobb ha egyedül kezdesz újba

2012. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, sajnos tényleg ilyen, azt várja, hogy majd az ölébe kap 1 állást... Csak sajnos az élet nem ilyen, ha nem megyünk utána a dolgoknak, akkor nem jutunk sehova. Melózni jár, azzal nincs gond, 15 éves kora óta vagy nyári munkán volt, vagy gyakorlaton. De persze otthon anyuja főz, mos, takarít neki ott max csak füvet kell vágnia, de annak is 2-3 hét mire nekiáll. Ha nincs lefőzve kv, akkor inkább nem is iszik... Nekem mondjuk szokott segíteni a konyhában, persze még "lelkes" , de mi lesz mondjuk pár év múlva. Most 3 éve vagyunk együtt. Sajnos egyre többször érzem, hogy talán mégsem ő az igazi :(
2012. júl. 19. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem viszont úgy tűnik, hogy nem fizikailag, hanem lelkileg fáradt. Te tudod, hogyan lenne érdemes felrázni. De pl mehetnétek moziba, koncertre, kirándulni, társasozhatnátok. Olyan banálisan hangzanak, de ezek jó ötletek, amik feltölthetnék új energiával a kedvesed.
2012. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te milyen nyelven beszelsz? Ne a baratod piszkald, hanem te magad tanuld azt a nyelvet amibe belekezdtel! Aztan indulj el egyedul kulfoldre, talalsz majd te magaadnak munkat, nem kell munkaszervezokbe kapaszkodnod, ha Angliaba jonnel, tudok segiteni. Ha nemetbe, ott nem, de szerintem, ha elindulsz lesz munkad, csak bizz magadban! mielott elindulsz, kerdezd meg a baratod, jon-e, ha nem jon indulj el magad!
2016. jún. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!