Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselné a családom, ha...

Hogy viselné a családom, ha hivatásos katonának csatlakoznék?

Figyelt kérdés

Van egy unalmas munkám, rendes párkapcsolatot nem találok. Szeretnék egy olyan életet élni, ami legalább boldoggá tesz. Szeretnék csatlakozni a francia idegen légióhoz.


1/2 év múlva gondoltam, addig edzegetnék itthon hogy felkészüljek a felvételire.


Nem akarok egy lúzer irodista lenni, aki 30 évesen is szingli, de nem önszántából. Ezt szeretném kivédeni azzal, hogy ha már szingli maradok legalább azt csináljam amibe örömömet lelem, és ami megadja nekem a kellő adrenalin adagot ahhoz, hogy boldog legyek.


2012. júl. 23. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
*csatlakoznék=mennék
2012. júl. 23. 21:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk mi innen, hogy a te családod hogyan viselné ezt?

Az edzeGETés pedig nem lesz ám elég egy felvételihez amúgy...

2012. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egy héten 4x járok futni, de ez nálam szokás. úgyhogy nem most kezdenék el életemben először edzeni...
2012. júl. 23. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hivatásos nem tudsz lenni csak szerződéses. Hivatásosnak ugyanis katonai iskolát kell elvégezni.
2012. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Neverwalkalone válasza:
100%

Elvesztettem a papírt de nagyjából emlékszem: Mo. honvédség min. felvételi: 16perc 3000m

75felülés/2perc

72szabályos fekvő/2perc

Ja és nem Te számolsz :D

Az idegen légikót nem ajánlom, van egy ismerősöm aki megfordult ott és sajnos azt kell mondanom hogy már nem ember, hanem egy roncs... Jól gondold meg. Amúgy a tatai helyőrséghez van felvétel, nemrég jártam utána a dolgoknak...

2012. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A katonaság jó dolog! Csináld, főleg ha boldoggá tesz :)
2012. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!