Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes megpróbálnom?

Szerintetek érdemes megpróbálnom?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy a neten megismertem egy srácot aki viszont vak. Már jó párszor beszélgettünk msn meg már telefonon is. Szeretne velem találkozni, viszont anyám nem szeretné. Egyrész mert egy szerinte veszélyes környéken találkoznánk másrész ő nem való hozzám. Oknak tudnám sorolni, hogy egy vak csak hátráltatna egész életemben, s egy ilyen férfira egyáltalán nem lehet számítani. Most mit tegyek? Tanácstalan vagyok

L/16


2012. júl. 23. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Én már csak ilyen paranoiás vagyok, de biztos, hogy vak?
2012. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha elhiszed, hogy hátráltatna és nem lehetne rá számítani, ne is találkozz vele. Előítélet mentes normális csajt érdemelne.
2012. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Én nem taliznék vele, járjon egy vakkal.
2012. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Fiatal vagy még hogy belemenj egy ilyen kapcsolatba?!.
2012. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha elkezdtél vele megismerkedni akkor ne vád át, egy randi belefér max barátok maradtok.

"egy szerinte veszélyes környéken találkoznánk"

Beszéld meg vele, hogy máshol találkozzatok.

"hátráltatna egész életemben, s egy ilyen férfira egyáltalán nem lehet számítani."

Ez nem teljesen igaz, mert ha vaknak született akkor megtanult vele élni, és teljesen eltudja magát látni.

2012. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem találkoztok jobb környéken??!! Azért mert vak? Akkor kamu.
2012. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Ha vak, lehet azt hiszi jó környék.
2012. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

"Oknak tudnám sorolni, hogy egy vak csak hátráltatna egész életemben, s egy ilyen férfira egyáltalán nem lehet számítani."


Ezzel a hozzáállással ne is próbáld meg! Minek? Majd talál egy NORMÁLIS lányt:P

2012. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éreznéd jól magad vele.

Ha elmentek valahova, mindig vigyáznod kéne rá, pedig hát fordítva az igazi, ha a fiú akár meg is tudja védeni a lány. Ő nem tudna téged hazakísérni, illetve ha elmentek valahová, nem tudnátok megbeszélni a látottakat, szóval szerintem nem egymáshoz valók vagytok.

2012. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Figyelj nem az a baj hogy vak. Hanem az hogy szerintem túl fiatal vagy egy ilyen kapcsolathoz....beszéld meg vele hogy máshol találkozzatok, ott ahol sokan vannak, ismerd meg, úgyis érezni fogod ha ez nem lehet akadály.
2012. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!