Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes megpróbálnom?

Szerintetek érdemes megpróbálnom?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy a neten megismertem egy srácot aki viszont vak. Már jó párszor beszélgettünk msn meg már telefonon is. Szeretne velem találkozni, viszont anyám nem szeretné. Egyrész mert egy szerinte veszélyes környéken találkoznánk másrész ő nem való hozzám. Oknak tudnám sorolni, hogy egy vak csak hátráltatna egész életemben, s egy ilyen férfira egyáltalán nem lehet számítani. Most mit tegyek? Tanácstalan vagyok

L/16


2012. júl. 23. 22:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Legyél óvatos, mert egyelőre csak ő mondta, hogy, te még nem láttad. Ezt összekalkulálva a veszélyes környékkel, én vigyáznék a helyedben.

Máshol találkozzatok. Ha ódzkodik elfogadni, akkor gyanús a dolog.

2012. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

mondta, hogy vak,


Bocsi, kimaradt.

2012. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szerintem egy vak ember nem egyenlő a magatehetetlen emberrel. Teljes életet élhet, csak nem látja, amit te. Plusz valóban, maximum barátok maradtok.
2012. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem hogy tud egy vak ember msn-ezni?
2012. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Vakon gépel és felolvasóprogramot használ...

Az egyetemen volt egy vak srác. Kutyával egydül közlekedett, spéci írógéppel jegyzetelt, tök egyedül elboldogult. Nem volt magatehetetlen.

2012. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van braille írásos billentyűzet , a választ pedig hangszóró felolvassa.
2012. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!