Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktál csinálni? (párokna...

Mit szoktál csinálni? (pároknak akik ketten élnek)

Figyelt kérdés

Sokat unalmasnak tartom a napomat,most költöztünk a párommal külön a szüleitől,egy másik faluba ahol még senkit nem ismerek.

Hétköznap dolgozok délelőtt 10-től, délután 4-ig.Aztán hazamegyek főzök,ha kell mosok,takarítok,és ennyi.

Az udvaron lenne tennivaló,de egyedül nem tudnék nekikezdeni,kellene egy férfi is mellém.

Gyerekünk még nincs,olyan csend van a házban,mert egyedül vagyok egész nap. A párom dolgozik állandóan családi gazdálkodásuk van,és átjár dolgozni a szülei falujába.

23/N


2012. júl. 24. 14:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Tanulás?
2012. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Kapálgass néha egy kicsit bikiniben a ház előtt, aztán majd kialakul...
2012. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Elvégzem a házimunkát, takarítok,főzök,mosok.Esetleg ha még nincs ültethetnél valamit a kertbe,virágokat vagy zöldségeket,azokkal van tennivaló és hasznos is lehet.Mi lakásban lakunk,szóval ezeken kívül én elkezdtem angolul tanulni,a házi feladattal meg a nyelvórával is lefoglalom magam,és van egy nyuszink,vele szoktam foglalkozni,tanítgatni,ellátni,játszani vele,takarítani a ketrecet.Ha nincs háziállatotok,szerintem jó ötlet lehet,hogy ne legyél olyan magányos.


22/L

2012. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok sokat egy idegen faluban külföldön, senki nem szól hozzám, csak a párom, meg az ő szülei. Párom sokat dolgozik. Én is sokszor érzem magányosnak magam, többnyire takarítás, főzés, lakberendezés (pontosabban otthoncsinosítgatás) a napi program. Nem irigyellek, tudom, hogy nem könnyű. Hallgass zenét, rádiót, jobb ötletem nincs. A tévére nagyon rá lehet kattanni, azt nem javaslom.
2012. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

14:07-ES válaszoló! Miért pont bikiniben,és miért pont a ház előtt.

Központban lakunk,nem szívesen kapálnék bikiniben,hogy mindenki lásson. Kapálni szoktam,de van ahol olyan kemény a föld,hogy nem tudom a gazt kapálni.

2012. júl. 24. 14:08
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen a tv-re rá kattanhatok elég könnyen,főleg,hogy van 1-2 sorozat ami lekötne,de inkább nem is nézem,mert még ellustulok a végén.

Csinosítgatom a lakást,az udvaron lenne sok tennivaló,már ahogy az előbb is írtam,de férfi kézre is szükség lenne ott.

Jah,és apósjelölt elijesztett,mondta,hogy a pincében biztos van sikló.

2012. júl. 24. 14:11
 7/18 anonim ***** válasza:
Ismerkedj a szomszédokkal.Fogsz egy tálca sütit,és átviszed:)
2012. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szülj gyereket akkor garantáltan nem fogysz unatkozni:)
2012. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én fél 5-ig dolgozom mire hazaérek 5 óra. Ha nincs kaja, akkor főzök valamit másnapra. Ha van maradék, ilyenkor kimegyek a kertbe, és kapálok, kiszedem a gazt, rendezgetem a virágoskertet. Takarítani általában csak hétvégén szoktam. Amúgy érdemes beszerezni egy kiskutyát, őt el tudod vinni sétálni, és közben találkozol emberekkel, beszélget, s máris vannak ismerőseid. Én is kutyasétáltatással kezdtem a falusi barátkozást :)
2012. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szomszédaink nincsenek (mármint közvetlen).Egyik oldalt ruhásbolt,és gyógynövénybolt van,másik oldalt kereszteződés.

Szembe velünk meg csak agyon idősek laknak.

Gyereket szülnék,de még nem vagyunk rá felkészülve,és nem túl rég költöztünk ebbe a lakásba,3 hete,és még azért alapozni szeretnénk.

2012. júl. 24. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!