Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósodnál mit szoktál csináln...

Anyósodnál mit szoktál csinálni? Mivel töltöd a napod? Le mersz délután pihenni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Közel laknak, ezért sosem töltünk velük egy egész napot. Ha mégis ez lenne, akkor elsődleges lenne, hogy ne okozzak neki terhet, segítenek , ha tudnék ebéd után elpakolni, és beszélgetnék vele, ha igényli. Délután miért pihennék le? Ha mindenki ezt teszi, akkor igen, csak azért, mert nekem igényem van rá, másokat nem kényszerítenék lopakodásra, mert én alszom. Egy napot kibírok du.-i szunyóka nélkül is.
2012. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Havi 2 vasárnapot vagyunk náluk,ebédre érkezünk,utána beszélgetünk,vagy hagyom őket párommal kettesben és elvonulok olvasgatni,tv-t nézni,ugyse rám kiváncsi,csak muszáj menni
2012. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én,ha megyek hozzá elszoktam mosogatni.Aztán leülünk,beszélgetünk!Az a szerencsém,hogy jól kijövünk!És szerintem nem géz,ha lefekszel nála!
2012. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót, mint előzők. Aludni pihenni nem. Ha én vagyok idegen helyen, akkor alkalmazkodom az ottani rendhez. Ha ott kertben pihenős kávézás van mondjuk pihenés címén akkor velük tartok . De ha rámjött az álmosság nem fogok csak úgy bemenni a hálójukba aludni. :D
2012. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Mi hétvégére szoktunk lemenni, 2-3 havonta, mert 400 km re laknak.

10 felé felkelünk, megreggelizünk, beszélgetünk, max elmegyünk sétálni, ebéd után általában vagy délutáni pihenő vagy közös filmnézés. Este TV, beszélgetés.

Lemerek pihenni akkor is ha más nem pihen, miért ne, ha rosszul érzem magam, vagy fáradt vagyok, ugyanúgy otthon vagyok.

2012. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Mi vasárnap délután megyünk ebédre, és utána volt már, hogy a lánnyal elaludtam. családi szieszta:)

Őt nem zavarja, mert vagy alszik ő is, vagy a szobájában van.

Náluk ebéd-babák altatása, tv vagy beszélgetés...

2012. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha valami nagy családi összejövetel van - ami náluk igen gyakori - akkor segítek a készülődésben, főzésben, terítésben. Amúgy le merek pihenni, anyósom nem szól bele mit csinálunk, általában mindenki teszi a dolgát. Havonta kb. 1-2 hétvégét vagyunk náluk, péntektől vasárnapig.
2012. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

Szerencsére csak 1-2 órát vagyunk náluk és csak ritkán.

Nem igazán szívleljük egymást.

2012. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Náluk laktam, és minden délután pihentem miután megszületett a fiam.


De egy megmosolyogtató dolog is eszembe jutott kérdésed kapcsán. Öcsém külföldön dolgozik, és eléggé ritkán jár haza. Így, amikor itthon van, igyekszik minél több időt lenni minél több családtagnál. Látogatása kb így zajlik: Felcsönget, puszi-puszi, kicsi beszélgetés, majd az ominózus Mit főztél? kérdés. (Imádja a főztömet, én meg szeretem ahogy kérdezi, ezért várom meg a kérdést) Eszik, kávézik, és cigizik a férjemmel az erkélyen, majd a csodás ebédtől a hasát paskolgatva eldől az ágyon " csak 1 pillanatra, míg eloszlik a kaja." Ebből persze alvás lesz, de olyan mélyen alszik, hogy teljesen mindegy, mit csinálunk mellette. Majd mikor felkel, beszélgetünk még egy kicsit, és elmegy. Olyan is volt már, hogy közben nekünk el kellett mennünk, de akkor sem keltettük fel, hanem írtan neki egy cetlit, hogy dolog van, a pótkulcs az asztalon, egyen még, ha éhes, és a kulcsot dobja a postaládába. Szóval szerintem nem gáz vendégségben aludni, ha ott laksz, meg pláne nem. Mert ez ugye nem derült ki a kérdésből. Persze ez attól is függ, hogy milyen az anyósod. De ha kötekedős fajta, akkor meg minek érdekel a véleménye?

2012. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!