Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktál csinálni? (párokna...

Mit szoktál csinálni? (pároknak akik ketten élnek)

Figyelt kérdés

Sokat unalmasnak tartom a napomat,most költöztünk a párommal külön a szüleitől,egy másik faluba ahol még senkit nem ismerek.

Hétköznap dolgozok délelőtt 10-től, délután 4-ig.Aztán hazamegyek főzök,ha kell mosok,takarítok,és ennyi.

Az udvaron lenne tennivaló,de egyedül nem tudnék nekikezdeni,kellene egy férfi is mellém.

Gyerekünk még nincs,olyan csend van a házban,mert egyedül vagyok egész nap. A párom dolgozik állandóan családi gazdálkodásuk van,és átjár dolgozni a szülei falujába.

23/N


2012. júl. 24. 14:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni nem szoktál?
2012. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Olvasás, főzés, filmezés, tanulás....:-)
2012. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nekivágnék a kertnek milyen munka van ott hogy csak egy férfi tudná megcsinálni? Max lassabban haladsz és?! Van időd. Ha gazos puhítsd vízzel szedd ki őket, vegyél gyomirtót, kapáld fel. Olvasás, torna, sorozat, otthoni plusz munka (bedolgozás) Kezdj el valami hobbit: köss, hímezz. Ha nagyon unatkozok gyúrok be tésztát van csigasodróm és csigatésztát gyártok elmegy ám az idő :D spórolsz is és finomabb is+idő töltés. Ha nincs csigasodród sima kockatészta, laskatészta tészta. Csinálj télre befőtteket, menj ki piacra vagy lehet ott falun biztos háznál is venni gyümölcsöt/zöldséget, csinálj kompótot, uborkát stb. Van amikor előre gyártok fagyasztott dolgokat, hogy csak kikelljen venni a mélyhűtőből; sültkrumplinak való, pizza tészta, krumplikrokett, hamburger hús, fasírt, rántott sajt.

20L

2012. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem az egyedül otthonlét azért rohadt nehéz, mert folyamatosan azt érzem, hogy butulok. Nem tévézés, vagy ilyesmi, egyszerűen kevés az inger, kevés a kommunikáció, stb... Amúgy tökjó kreativkodni, meg van idő, stb... de engem az előbbiek rohadtul zavarnak. Már november vége óta otthon vagyok egyedül.
2012. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tanulj!
2012. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Menj el olvasni egy parkba, sétálni, de ne otthon ülj, mert ellustulhatsz. Legalábbis én ellustultam, de most már legalább 2 naponta kimozdulok ha egyedül lennék otthon, és nincs mit csinálni.

Törzshelyem a Margit-sziget, leülök egy olyan padra, ahol csend van, látom a Dunát, megnyugtató.. :)

2012. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

segíts a család bizniszben. persze csak ha jóban vagy a szüleivel. ezzel tanulsz, hamarabb végez a párod is a munkával, és büszke lesz rád, h milyen szorgalmas vagy.


az udvarhoz sem feltétlenül kell férfi, csak tudni kell a technikáját, h mit hogyan csinálj. jó ismerkedési ötlet, ha áthívod az egyik szomszédot, és tanácsot kérsz tőle.

2012. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A háziállat tényleg egy jó ötlet. Én még a szüleimmel lakok, 18 vagyok. Ők sokszor késő estig dolgoznak és jó hogy ott a cicám mikor hazamegyek, van kihez szólni. Sokat játszok is vele. Ha ő nem lenne én is csak a gép előtt ülnék mindig szerintem. Amúgy 3-4 sorozatot nézek angolul felirattal ezzel gyakorlom is a nyelvet. Te is nézz olyat ami érdekel, esetleg más nyelven, de a film is jó erre.
2012. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!