Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyarországi munkáltatók...

A magyarországi munkáltatók mennyire értékelik az önkéntes munkát?

Figyelt kérdés
Külföldön jó pontnak számít, ha valaki végzett önkéntes munkát, viszont a hazai fogadtatásával nem vagyok tisztában. Számíthat a munkáltatónak versenyszférában? (pl. gazdasági területen működő cég)
2012. júl. 24. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem magasról tesznek rá. Avagy örülnek, mert majd csinálsz jó néhány plusz melót ingyen... (gondolhatják ők)

Valahogy nem tudom elképzelni a magyar "mentalitásról", hogy lenne bármiféle pozitív visszhangja.

2012. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, max önkéntesnek vesznek fel. Mert az ingyen munkaerő a legjobb.

Szerintem itt ez kb olyan, mintha nem is dolgoztál volna.

2012. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
tapasztalatból mondom(egészségügy,szociális munkák),hogy nem értékelik sokra,sőt,még könyörögni is kell,hogy önkéntes lehess valahol. az önéletrajzodban szereplő önkéntes munkának van némi eszmei értéke,de nem befolyásolja számottevően az álláspályázatodat. ennek ellenére önkénteskedni jó és nemes dolog.
2012. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!