Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Levelet iwiwre érdemes írni...

Levelet iwiwre érdemes írni vagy email címre?

Figyelt kérdés
Az egyik kb 10 éve nem látott ismerősnek szeretnék írni, mármint a tel.számát elkérni. Az iwiwjén 3 napja volt fent (kb 50 éves pasi) de találtam a neten egy email címet is. Melyikre érdemes?
2012. júl. 24. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőre írj, az a tuti.
2012. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Antimod ***** válasza:
Inkább iwiwre, mert oda belép, az emailt meg ki tudja, mióta nem használja, vagy mikor nézi.
2012. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
igen... aza biztos hogyha mindegyikre írsz.:))
2012. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

No akkor csavarjunk még egyet rajta!

Az Iwiw-es adatlapján meg tudod nézni az e-mail címét amivel regisztrált! Arra is küldd el másolatként!

:D

2012. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Speciel én, az iwiwre érkező leveleket nem veszem komolyan... Úgy értem, hogy nem olvasom, csak x havonta egyszerre végignézem az összeset. Mivel a többsége ezen leveleknek idegenektől jövő reklám és spam. Ismerős nagyon ritkán keres meg iwiwen. Az email-címemet viszont nyilvánossá tettem, hogy elérhető legyek, és az mégiscsak komolyabb, mint egy iwiwes üzenet. Nálam pl az, hogy 3 napja voltam fenn, nem jelenti, hogy üzeneteket is olvastam.

Tehát én sokkal biztosabbnak és komolyabbnak tartok egy emailes megkeresést, mint az iwiwest. Iwiw már csak akkor jön, ha se email, se telefonszám, semmi...


De ez az én felfogásom. Ahány ember, annyiféle... Ha sürgős, akkor írj mindkettőre, jelezve benne, hogy reméled egyiket olvassa legalább. Ha nem sürgős, írj emailt, és ha nem válaszol, akkor jöhet az iwiw.

2012. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem ismerősöm iwiwen...Csak rákerestem és láttam hogy mikor lépett be utoljára. Az emailje meg kb munkahelyi cím lehet. Na de most nézem hogy nekem is 15 olvasatlan iwiw üzenetem van. Maradok a munkahelyi jellegű mail címnél.
2012. júl. 24. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Az iwiw-es e-mail címéhez nem férsz hozzá, csak ha ismerős. Akkor írj oda, ha nincs meg a cím, akkor írj neki üzenetet.
2012. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na írtam neki az email címére, de visszajött egy üzenet:


Hi. This is the qmail-send program at freemail.hu.

I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.

This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.


Tehát nem jó ez a cím sem. Akkor írok neki az iwiwjére....Habár találtam egy mobilszámot is a neten, de azzal meg gondban vagyok hogy fel merjem-e hívni hogy nehogy zavarjam. Mármint persze nem most akarom felhívni hanem általánosságban.

2012. júl. 24. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!