Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra érdemes kinyomt...

Állásinterjúra érdemes kinyomtatni motivációs levelet vagy csak hirdetésre jelentkezésnél szokás?

Figyelt kérdés

Viszek fényképes és fénykép nélküli önéletrajzot is állásnak megfelelően szerkesztve, bizonyítványokat, másolatokat is róla, de motivációs levelet nem tudom hogy írjak-e, elvégre interjún úgyis mindent megtudhat rólam amit csak akar.

Ügyfélszolgálati állás lesz amúgy.


2012. márc. 7. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
interjún nem kell, jó vicc is lenne, minek az, akkor hogyan hívtak be ? Kész röhely lenne !
2012. márc. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek nekem mindig el kellett emailen küldeni az anyagokat és max az iskolai papíroknak az eredetijét vittem el.

Ha a HR-es előtt nincs ott minden adatom az kicsit kókler benyomást kelt.

2012. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!