Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes társkeresőn próbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes társkeresőn próbálkozni? Egy ilyen oldalon egy nő tucatnyi levelet kap naponta, csak válogatnia kell a normálisabb és jobb pasasokból. Mindkét nem véleményére kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Jaja, osztom a véleményed...Ezért várom meg míg a lányok írnak először, és meglepő h írnak is am. Bár kitudja h hány másiknak egyszerre :D
2011. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Cyber világban hogy döntöd el egy profilról és egy netről töltött képről, hogy normális e az illető? Sok a kamus.
2011. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem arra kell várni hogy a lányok írjanak, elvégre mi vagyunk a férfiak vagy mi... :) Csak én úgy gondolom hogy ezek az oldalak a nőknek ajánlanak választási lehetőséget elsősorban.
2011. szept. 21. 22:07
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

Saját tapasztalat, hogy neten nem lehet társat találni.


Ezért én az élő kapcsolatok híve vagyok, csak hát elég sokan néznek hülyének, amikor leszólítok vadidegen lányokat ismerkedési szándékkal.

2011. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
jaja, neten nem lehet. Sokan felbiggyesztik a retusált képeiket, azt mikor ott van meg se ismered. Max annyi h ha valakit látásból ismersz, azt bökdösöd, csak az is ciki utánna ha nem kölcsönös a dolog :S
2011. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
22:07-es igazad lehet, csak ugye élőben nagy a rizikó meg a beégés veszélye, ezért is gondolkodok egyre inkább a netes tárkeresésen. Ugye nem tudhatod, hogy van párja a kiszemeltnek. Az internet szerintem is inkább egy első "találkozási pont" inkább, utána kéne követnie a személyes találkának.
2011. szept. 21. 22:14
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Igen, így van. A csajok válogatnak, aztán ha szerencséd van, akkor valaki majd válaszol is a leveledre. Kezdeményezni ott is általában a pasinak kell.
2011. szept. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott is csak akkor van esélyed, ha jól nézel ki. Ha nem, akkor válaszra se méltatnak.
2011. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Én is ezen gondolkoztam, és szerintem megéri abból a szempontból hogy nincs veszítenivalód, ha ingyenes a társkereső. Ha esetleg visszautasít is a csaj, az annyira nem ciki, mint élőben. Viszont én is attól tartok, hogy sok kamus is van fennt. Fizetős társkeresők is vannak, ott valószínű nincs kamus, mert hülye lenne fizetni a szórakozásért, meg a szívatásért. De sajnos én meg nem tehetem meg, hogy ilyenre beregizzek.

Az meg hogy leszólítsak valakit az nem igazán ment eddig, mert az utolsó pillanatban meginogtam, és azt mondtam magamban áááá ez olyan szánalmas lenne.

A nőknek sokkal jobb mert ők válogathatnak társkeresőn is még egy átlagos lány is kap szerintem 3-4 levelet, aki meg nagyon jó csaj az meg vagy 20 at is. Szóval ott a lányok simán találhatnak, sőt még válogathatnak is, a fiúknak meg versenyezni kell, és ugye mindig a legjobb nyer. Tehát egy "átlagos" srác esélye enyhén szólva nem valami sok...

2011. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szerintem nem rossz dolog a netes társkereső. Én is ott ismerkedtem meg a párommal.

Elég sok levelet kap egy lány az tény de egy-két levélváltás után tudja az ember, hogy szimpatikus neki a másik vagy nem.

A képek tényleg becsapósak lehetnek ezért a 60%-át hidd el annak amit látsz, így nem ér majd meglepetésként amikor először találkoztok.

2011. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!