Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lesz majd...

Szerintetek ciki lesz majd egyedül járni?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem,hogy szeptembertől színházba fogok járni rendszeresen munka és egyetem mellett,de a barátaim közül senkit se érdekel a színház,ezért nem akarom őket elhurimpálni magammal,ezért egyedül fogok járni.
2012. júl. 25. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem majd augusztus vége felé írják ki az időpontot, valahogy úgy szokták.

De emlékeim szerint olyan szeptember 10. környékén szokott valahogy lenni talán az évadnyitó, és akkor még sajnos pont nem leszek itthon. :( Ha később lesz, mehetünk együtt.


Vagy majd megyünk másra, ha ez nem jön össze. :)

2012. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én simán jártam egyedül színházba. Először furcsa volt, de rájöttem, hogy semmi ciki nincs benne. Legalább nem kell könyörögni olyan embereknek, akik nem színházasak, és nem kell kínosan feszengeni egy esetlegesen komolyabb előadás után, hogy "Na milyen volt?... Hát... öööö... ééééérdekes..." Az élmény egyedül is ugyanolyan :D.
2012. júl. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!