Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az mennyire baj, hogy 1 éves...

Az mennyire baj, hogy 1 éves lányunk nem áll egyedül (támaszkodás nélkül), így nem is jár és nem akar úgy sem járni, hogy fogom a kezét vagy a hóna alatt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a baj ha semennyire nem állna fel 1 évesen. ùgy tudom az követelmény hogy kapaszkodva felálljon. De ülnie tuti tudnia kell ennyi idösen.


De gondolom beszédben meg már mond 1-2 szót. àltalában így szokott lenni. Ismerek egy kisfiut aki 1 évesen iszonyat sok szót tudott de 16 hósan kezdett úgy ahogy mendegélni, 2 évesen már ment de beszédben nagyon ott volt.

2012. ápr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Légy egy kicsit türelemmel, és meglátod, neki ez a folyamat hipp-hopp zajlik majd, szinte egyik napról a másikra. Nekem is 14 hónaposan indult el a kislányom, ugyanígy, előtte nem lehetett sétáltatni, mert földhöz vágta magát, amint megfogtam a kezét. Aztán egyik napról a másikra elindult, önállóan, és mivel már stabil az egyensúlyérzéke, olyan ügyesen esik, hogy soha nem ütötte még meg magát... 3 gyerekes anyuka
2012. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne erőltess semmit, egyáltalán nem KELL egy egyévesnek állnia. Ha nem tart még ott a fejlődésben, akkor nem tart. Na és? Türelem, ő is el fog indulni (a lányom is "csak" 16 hónaposan)...


Amúgy azt mondják nem is tesz jót, ha 2 kézzel vezetve tanítgatják a járást...

2012. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!