Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek anyámmal?

Mit tegyek anyámmal?

Figyelt kérdés
Ma csináltam ebédet ami finom lett és haza ért..és rögtön elkezdett kötöszködni,hogy milyen rossz meg..minden..mondom jó..leszarom..Aztán nem terítettem ki a ruhát,mert egész nap azt csináltam..és a lényeg az,hogy tegnap is akármennyit segítettem mindig azt nézi amit nem csináltam..és szinte alig mehetek vhová egész nyári szünetbe..:((
2012. júl. 25. 15:16
 1/8 anonim válasza:
Valami oka csak van, hogy nem enged sehová. Így nem lehet pálcát törni senki felett, ha nem látjuk mi van a háttérben.
2012. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi összesen amikor vitázunk akkor mindig ő kezdi,mert én elvileg semmit sem csinálok tegnap is az egész mosdót kitakarítottam,de volt mindig valami kifogása..nem azt nézi,hogy csinálok valamit,hanem azt hogy milyen rossz..stb..
2012. júl. 25. 15:23
 3/8 A kérdező kommentje:
és szerintem van kisebb rend mániája,mert egy porszem láttán már idegbajos lesz és takarítani kezd..:(
2012. júl. 25. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan mit tehetnél?

Ilyen édesanyát fogtál ki. Csak te tudod az aktuális helyzetet elviselni, vagy sem.Ha úgy érzed, elviselhetetlen a helyzeted, kivárod a nagykorúságodat és elköltözöl.

2012. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tipikus anya szokás, hogy ha munkából hazajön és mondjuk nem csináltál meg vmit, akkor ordít, velem is gyakran van ez. Én úgy oldom meg, hogy kiteregetek, elmosogatok, elpakolok és ha marad időm akk, csinálok vmi pluszt, mondjuk nem főzök, mert azt nem tudok, de ha tudnék, az biztos nem lenne jó neki, inkább kitakarítom a nappalit, vagy a szobát, a lényeg nálunk, hogy mindig mnosogassak el és teregessek ki, meg porszívózzak, ha nagy a kosz a házban.
2012. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ma meg tegnap volt ilyen, lehet, hogy meg fog jönni neki, attól ingerült. Nézd meg, nem jelent-e meg egy vadiúj csomag tampon a fürdőszobában! :)
2012. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 jobb pillanatában ülj le anyuddal és kiabálást mellőzve próbáld megbeszélni vele a gondokat.sokkal célravezetőbb mint mondjuk megkérdezni minket akik az egészből semmit sem látnak

sok szerencsét ;)

2012. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bibrátort a nyanyának, vagy ismerek egy 20+kupakos srácot.
2012. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!