Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal hoyg...

Mit csináljak anyámmal hoyg megengedje hogy ott aludhassak a barátomnál?

Figyelt kérdés

Már több mint 4 hónapja együtt vagyunk a barátommal, a családom szimpatikusnak tartja, csak 4 évvel idősebb mint én. Anya tudja hogy már lefeküdtünk, de mégsem engedi hogy ott aludhassak nála...szerintetek mit csináljak hogy megengedje? Olyan jó lenne végre összebújva elaludni :/

Anyám folyton azzal jön hogy "jajj vajon mit szolnak a barátom szülei hogy így is folyton ott vagyok náluk, mi lenne ha még ott is aludnék; meg hogy fiatal vagyok még, a szervezetem is várjunk még egy kicsit..." de mivel??!! hisz tudja hogy már lefeküdtünk :/


2012. júl. 2. 22:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
16/L
2012. júl. 2. 22:37
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Ásd el!
2012. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj,de 16 évesen én sem engedném meg a lányomnak hogy egy 20 éves passasl együtt aludjon.Ki-ki aludjon a saját ágyában..

Mondjuk ha már 1 vagy másfél éve járnátok akkor komolyan venném a kapcsolatot,de 4 hónap..az nevetségesen kevés..

Ha majd új pasas lesz azzal is éjszakázol mert 4 hónapja jársz vele is????

2012. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hozd össze a szülőket. Akkor majd megbeszélhetik, nekik mi a véleményük az ottalvásodról. Remélem, a védekezéssel tisztában vagy .
2012. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
persze hoyg tisztában vagyok....
2012. júl. 2. 22:52
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Ajánlj be Neki engem.

Fiatal, izmos, rámenős kan vagyok.

Ha lenne pasija, biztos Veled is kevesebbet foglalkozna.

2012. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hogy.....:-) kicsit legyél megértöbb,gondolj bele anyud helyzetébe,azért igaza van.Majd ha önálló leszel ott aludhatsz ahol akarsz,amikor már magadért leszel felelös! Egyenlöre még nem vagy,igy nem is csinálhatod azt amihez kedved van,ha tiszteled a szüleidet.
2012. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem engedi, nem engedi, sok mindent nem tudsz tenni. Amúgy én se engedném, kevésnek tartom nagyon a 4 hónapot, 16 évesen! Én is 16 évesen feküdtem le először a barátommal (Ő 18 volt), de már másfél éve jártunk. Azóta is együtt vagyunk, ott aludni pedig most sem szoktam.

18/L

2012. júl. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
4 hónapja jártok és már meg is dugott? Grat hozzá.
2012. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Tiszta szánalmasak a szüleid már ne haragudj


Aludj ott titokban,mondd azt hogy a barátnődéknél alszol,azt csak megengednék nem?

2012. júl. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!