Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még itt valaki, akit nem...

Van még itt valaki, akit nem vettek fel sehová (suliba), és fogalma sincs mit fog csinálni, de otthon nem akar maradni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ebben a helyzetben, de úgy gondolom, valami tanfolyam lenne a megoldás, vagy dolgozhatsz is.
2012. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Teljes gőzzel készülj a jövő évi felvételire! (nyelv-vizsga, esetleg újra érettségizzél), ez is egy hasznos elfoglaltság lehet, ha szeretnél tovább tanulni, közben valami munkát is végezhetsz, hogy egy kis zsebpénz is legyen!:)
2012. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Menj el dolgozni?????
2012. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ebben a helyzetben vagyok :( Lehet elmegyek egy évre dolgozni mellette készülök a nyelvvizsgára. 20/L

2012. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki egy évre au-pairnek valahová. Megtanulsz jól egy nyelvet (nyelvvizsga), tudsz tanulni esetleg emelt érettségire vagy hasonló, önállósodsz, lesz pénzed, szerintem minden szempontból ez a legjobb.
2012. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
MUNKA!
2012. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De mit dolgozzak?? Nekem tanulnom kell, inkább kinyírom magam, minthogy egész életemre beleragadjak egy 'alklamnak indult' munkába, amit utálok.. Ha megcsináltam volna a nyelvvizsgát simán felvetek volna, de mellesleg mégios hogy gondoljátok a munkát??? Nincs meló sehol, még diákmunka is alig, ahhoz viszont diák kell...
2012. júl. 25. 21:05
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Elmész DOKK-ba pultozni, vagy táncolni.
2012. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk úgy, hogy beiratkozol egy egy éves okj képzést nyújtó szakközépbe. Mivel ott a tanulásba nem szakadsz bele lesz időd készülni a nyelvvizsgára és diákként még dolgozhatsz is. Anyukádék kaphatják a családi pótlékot 20 éves korodig, esetlegesen árvaellátás is megillet.

Más is járt már ilyen cipőben-ha itt elvérzel, akkor az élet sokkal nagyobb gondjaival szemben esélytelen leszel.

2012. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt semmi tragédia, nekem is vannak évfolyamtársaim, akik egy évvel később kezdték a fősülit, addig újból érettségiztek vagy nyelvvizsgáztak és kész.
2012. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!