Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Ti mit szoktatok...

Lányok! Ti mit szoktatok csinálni a barátnőtökkel? (mielőtt valaki félreértené, úgy értem, hogy mindketten lányok vagyunk, és Barátság). Nálunk ez normális? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Ha én átmegyek hozzá, akkor első 5-10 percben beszélgetünk, aztán ő bekapcsolja a gépet, és elkezd facebook-ozni, rá ír 1000 emberre, én meg közbe nézem, hogy mit csinál, vagy ha megy közbe tévé, akkor azt. Próbálok látványosan unatkozni, de azt sem veszi észre. Ott van az asztalon egy könyv, amit én már kiolvastam, de azért elveszem és elkezdek bele olvasni néhány helyen, hogy legalább addig is csináljak valamit. Erre ő kiveszi a kezemből, és azt mondja, hogy azt most ő olvassa és nem szereti, ha más is azt a könyvet olvassa, amit ő. Aztán egész estig (inkább hajnalig) ott chetel aemberekkel. Amikor meg mondom, hogy na jó én megyek, akkor meg mondja,hogy ne! Várjak még! Aztán a következő 1 órát inkább nem is részletezném...

Ez így teljesen normális és csak én nem érzem annak, vagy egy kicsit bunkó?

Ti mit szoktataok csinálnil, ha ott van nálatok, vagy te náluk? Ő nem mehet egész nyáron sehova, ezért otthoni dolgokat mondjatok légyszi! (vagyis mondhattok mást is ;D)



2012. júl. 15. 17:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
miért nem mondod neki, hogy olyankor ne mással beszéljen? ketten csináljatok valamit? -.- komolyan... ennyi... nem kell kussolni. ha valami nem tetszik, szólj..
2012. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Igaza van az első válaszolónak. Ha ott vagy a barátnődnél, akkor legalább Veled foglalkozzon, vagy ha nem, akkor menj haza!
2012. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%

ez tuti nem igaz baratnő...

mert pl ha én elmegyek a baratnőmhöz, egy egész délután eggyütt vagyunk, de nem győzünk eleget beszélgetni...és egymással lenni...

2012. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki többször is, de...hát azt nem lehet leírni, ami utána történik. Borzasztóan erőszakos, és hiába mondom meg neki, ugyanolyan marad.

Itt olvashattok róla bővebben sztorikat :// : http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2012. júl. 15. 18:14
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
A 2. vagyok. Te vagy túl jó szívű hozzá, és ő ezzel alaposan vissza is él. Neked kell a sarkadra állni és azt nézni, hogy Neked mi a jó és a saját érdekeidért harcolj!
2012. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mostanában szoktam is, de ebből eredően sokkal többet szoktunk veszekedni...pedig csak azt mondom, hogy néha az is legyen már, amit én szeretnék, ne csak az, amit ő...
2012. júl. 15. 18:21
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Megint a 2. vagyok. Az ilyen nem barát, aki csak azt nézi, hogy neki mi a jó! Szerintem semmit nem veszítenél, ha vége lenne a barátságotoknak!
2012. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
szerintem sem...de nem tom hogyan mondjam meg neki :/ Szerinted?
2012. júl. 15. 18:35
 9/22 x) ***** válasza:
100%

Csak legyél vele őszinte. Mondd meg neki hogy ez téged idegesít, utálod ha ezt csinálja, nagyon unatkozol mellette és ha ezen nem akar változtatni akkor vége a barátságotoknak.

Egyébként szerintem ő egész nap ezt csinálhatja, olyan függőségféle lehet. És azért ez nem csak az ő hibája. Ha izgalmasabbnak találja hogy más emberekkel chateljen miközben te ott vagy akkor veled is baj lehet.

2012. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne menj át hozzá, és majd rájön... vagy vidd a telefonod v laptopod és chatelj másokkal te is.
2012. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!