Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém állandóan szidja...

Az öcsém állandóan szidja Istent és mindig hülyeségeket beszél. Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Az apánk még régen meghalt, anyám sok évvel később talált magának egy új pasit. Ez az ember pap volt, hisz Istenben és nem szereti a rasszizmust és semmi hasonló dolgot. Én nem hiszek Istenben és egy kicsit rasszista is vagyok de direkt nem csinálok előtte semmi olyat amivel megbánthatom mert amúgy elég rendes ember. Az öcsém (17 éves) meg állandóan csúnya dolgokat mond istenről a nevelőapánk szemébe aki tök rosszul érzi magát mert nem tudja, hogy mi rosszat tett. Olyan is volt már, hogy elkezdett vele ordítani, hogy mekkora egy hazug cigány meg elhordta mindennek. Nem tudunk vele normálisan beszélni. Amikor csak én próbálok vele beszélni akkor is általában az a vége, hogy ne védjem az ilyen istenimádó cigányokat. Pedig amúgy nem cigány.
2012. júl. 25. 23:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

Mint írtam is egy másik kérdésnél fél perccel ezelőtt, a vallás és a hit gyűlölete mindig erős apagyűlöletet feltétez. Az öcséd nem tudta feldolgozni az édesapja elvesztését, és azt sem, hogy új apa került a családba.


Ezen a pofon nem segít (ami amúgy is a nevelés csődje, főként, ha igazságtalan). Sokkal jobb volna, ha az öcsédet elvinnétek egy szakemberhez, aki segíteni tudna neki a problémái rendezésében.

2012. júl. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos, hogy felhagyott a papi hivatással, ha református, vagy evangélikus, akkor házasodhat.
2012. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%

2 Agresszív állat vagy.


Beszélgessetek vele sokat,csak az segít hosszútávon.

2012. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%

Egyáltalán nem vagyok agresszív


Oké akkor nézz a mai világra.Nézd milyenek a mai gyerekek amiért el lettek kényeztetve


Hasonlítsd össze a régi időkkel amikor még a tanárok is verték a rossz gyerekeket.Érdekes akkor valamiért tudták tisztelni még a tanárokat is.Vajon miért?Gyerekként én is kaptam néhányszor és megérdemeltem,senki nem hal bele néhány pofonba,sőt hasznos is


De oké ingerült anyukák,kényeztessétek csak a gyerekeiteket,pátyolgassátok őket de ne csodálkozzatok azon ha körözött bűnöző lesz belőle


Ti nem tudjátok megnevelni a gyerekeiteket és engem hurrogtok le?Szánalmas

2012. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 renji7575 ***** válasza:
90%

Istent én is szidom ha beverem valahova a lábam vagy valami..

én nagymértékben rasszista és antiszemitista vagyok..

Az öcséd egyszerűen nem tudja elviselni hogy nevelő faterotok hisz valamiben ami nincs..

az öcséd szkeptikus.. amivel nincs is baj.

szerintem csak nem ismeri eléggé az illetőt.. avagy csak a temetésröl maradt emlékei között ottvan egy pap is aki elmondja utolsó imákat míg leengedik a koporsót..

nem vagyok biztos benne de lehet hogy a vallás látszata nemkívánatos emlékeket idéz fel.

2012. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A nevelőapádnak kell okosnak lenni. Ne legyen kenetteljes, mert attól még az én hátamon is fel áll a szőr. Még sok évnek kell eltelnie, hogy elfogadja az apa helyében lépő embert. Ha nem lenne pap, akkor másba kötne bele. Egy kamasznak minden férfival apával gondja van. Ezt a nevelő apád is megérthetné, ha egy kicsit is fogékony a lélek rejtelmeire. Sok kamasz ilyenkor lázad a saját apja ellen is.
2012. júl. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

előző hozzászólásomhoz táppont:

[link]

2012. júl. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem szabadna csinálnia, mi van ha ez bűn. Mi van ha meg se bocsátják?
2012. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 xotom ***** válasza:

A sokkoló mindig segít!


Komolyra fordítva a szót pszichológussal kéne beszélgetnie, de sajnos úgysem fog.

2012. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
37%
teljesen eggyet értek öcséddel, kurv@ istenit, hogy ezt a kamu baromságot mindenkinek le kell nyomni a torkán , és elfogadni
2012. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!