Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg szoktátok lepni néha a...

Meg szoktátok lepni néha a párotokat? Milyen időközönként, és mivel?

Figyelt kérdés
Kérlek írd oda hogy nő vagy-e, vagy férfi!!!
2012. júl. 26. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

nincs párom, de ha lenne, mindennap friss virágot kapna, meg egyéb kis apróságokat, amivel felvidíthatnám a legrosszabb napjain is.


f

2012. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Off: megkérdezhetem, hogy miért tetted fel a kérdést?

Nem kapsz elég törődést?

Vagy te nem vagy abban biztos, hogy elég törődést adsz-e a párodnak?

Mert maga a kérdés olyan semmilyen.

2012. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam apróságokkal. Pl ha üzleti útra megy csempészek egy tábla csokit a táskájába alkoholos filccel ráírok valami csacskaságot. Vagy egy-egy apró gyümölcsöt, kekszet stb teszek az ebédje mellé amit visz magával. Egyszer beletettem egy aprócska rajzot abba a mappájába amit vitt magával a tárgyalásra :) azt mondta nem tudták a többiek miért vigyorog :) Írok neki valami pajzán sms-t...;) Ilyenek. Nem állandóan, de elég gyakran.

N.

2012. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as: mindkettő, egy másik kérdés ihletett meg. ő még semmivel sem lepett meg engem, én pedig ötleteket szeretnék gyűjteni, hogy esetleg én mivel lephetném meg őt, hátha neki is eszébe jutna ennek hatására meglepnie engem :)


N

2012. júl. 26. 18:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Hogy milyen időközönként, az változó, ha meglátok valamit, ami jólesik neki, akkor megveszem. Most ne nagy dolgokra gondolj. Hanem pl. tegnap pékségnél láttam, hogy a sós rúd van dögivel, azt meg imádja, vettem neki. 23/N

Ugyanígy ő is vesz nekem minden apróságot, amit szeretek :D

2012. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi elég sok mindent teszünk a kapcsolatunkért :-)

Nincs olyan, hogy egy héten egyszer kap valamit, hanem amikor eszünkbe jut. Volt hogy vettem egy szexi fehérneműt és táncoltam, nagyon sokszor sütök süteményt ( mindig újakat) , titokban beiratom fodrászhoz, és el is viszem őt , szokott kapni tőlem masszázst is .

Most ezek jutottak eszembe, ezeken felül minden nap beszélgetünk miután hazajött a munkából :-)

2012. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen,szeretem meglepni,és idönként ő is meglep,kapott már tőlem erotikus masszázst:)táncoltam is fehérnemüben neki,csináltam neki magamról erotikus képeket,gyertyafényes vacsi is volt már,és most szeretném elvinni egy szusi étterembe,mert nagyon szeretné megkostólni,és nincs a közelünkben,imádom meglepni őt,nem voltam ilyen ,csak mióta vele vagyok,vannak ilyen ötleteim.
2012. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen.Az ajtó mögül ráugrok,vagy fordítva.:P
2012. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen. Írok neki egy olyan sms-t például amire nem is számít. Vagy megveszem neki a boltban a kedvenc csokiját. Kis üzeneteket hagyok neki a füzetében, ilyesmik... :) Változó milyen időközönként. Van hogy naponta, de van hogy hetekig semmi.
2012. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is igyekszem meglepni, általában havonta egyszer rukkolok elő valamivel, kb. amikor az eszembe jut. Ő szoktatot rá, mert ő mindig kb. két naponta lep meg valamivel (virág, kedvenc csokim, jégkrém, romantikus vacsi, ékszer stb...)Most már én is szívesen lepem meg őt: vettem már neki inget, csokit, gumicukrot, szoktam én is füzeteibe, könyveibe post it-eken valami csacskaságot írni és beragasztani. Néha én is vacsival várom, meg nagyon szereti a sós dolgokat (chips, keksz, ropi, mogyoró)ezekből szoktam bevásárolni. Vagy veszek magamnak valami szexi fehérneműt, és meglepem azzal:)
2012. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!