Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen időközönként szoktatok...

Milyen időközönként szoktatok találkozni az unokatestvéreitekkel?

Figyelt kérdés
én sajnos elég ritkán:(
2011. márc. 25. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a kedvenc unokatestvéremék sajnos az ország másik feléhez költöztek pár éve.Még most sem nagyon szoktam meg.Kb. fél évente találkozunk a suli miatt,nyáron szinte mindig együtt vagyok.Vagy ők jönnek vagy mi megyünk többször és amikor megkezdődik az iskola nagyon hiányzik és minden olyan furcsa.Szóval én is elég ritkán látom őket sajnos.A többi unokatestvéremet pedig 2 hetente:)
2011. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik 6, a másik 25 km-re lakik, de vagy 3 éve nem láttam őket. Őszintén nem is hiányoznak és úgy tűnik én sem nekik:O:D

23L

2011. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakorlatilag unokatestvérek nélkül nőttem fel. Szám szerint amúgy 7 van, ismerem mindet személyesen is, de a családunk nem valami "tartsuk a kapcsolatot mindenkivel" típus.

A közösségi site-oknak köszönhetően manapság kicsit többet tudok róluk és mindig felbukkan 1-2, akikkel néha, néha, nagyritkán váltok pár emailt, de max ennyi. Amúgy a körkülönbség is eléggé széthúz. Én és a testvérem a középmezőnyben helyezkedünk el, de vannak náluk jó tizessel idősebbek és jó tizessel fiatalabbak is. 33N

2011. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

nekem kettő van, a harmadik most van úton :) Köztünk nagy a korkülönbség, az egyik 25 a másik 3 éves. A kicsit úgy 2 hetente látom, pedik 200 km-re laknak. a nagyobbal alig találkozok, pedig egy faluban lakunk :P de azért bírom őt is

17/L

2011. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Mi úgy hetente 2x-3x talizunk de egyikünknek sincs tesója szal oan mintha egymás tesói lennénk :D

16/F

2011. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak és apukámnak is csak 1 tesója van, így csak 4 unokatesónk van, az unokahúgommal és nővéremmel évente max. 3x-4x találkozunk, az unokabátyáimmal meg évente 2x-3x. Gonosznak hangzik, de az unokabátyáimhoz nem szívesen megyek, mert túl nagy a korkülönbség (az egyik pont 2x időseb,b mint én, a másik 4 évvle idősebb), így nem tudunk mit csinálni együtt, mamámmal se nagyon, mindig unatkozom... Unokanővéreméknél meg megőrülök, főleg a mamám miatt, szóval sokallom még az évi 3x találkozást is. Egyébként azért van így, mert az unokabátyáim az Alpokalján laknak, unokanővérem és húgomék meg lent egészen az oszág déli részén, mi pedig fent északon.
2011. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Sosem. Sajna ha keresem Őket is le vagyunk tojva, pedig az egyik kicsit hálásabb is lehetne mikor a pasijával menedéket adtunk Nekik az Anyja elöl, fürödhettek nálunk, ehettek, alhattak stb.

22/N

2011. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

20 km-re laknak tőlünk. Legalább hetente látjuk egymást. Holnap lesz családi buli, akkor is talizunk majd. Elég sok unokatesóm van, elsőfokú az 7, másodfokú pedig több, mert anyunak is több unokatesója van.

21/N

2011. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor gyerek voltam,akkor minden nyáron találkoztam velük,mert a nagyinál nyaraltam az adott városban,és ők ott laknak(én pesti vagyok)

A mamám temetésén találkoztam velük utoljára,és ennek lassan 20 éve..A közösségi oldalakon fent vannak,bejelöltek,néha 1-2 még ír is nagy ritkán,de már nem vagyok benne biztos,hogy találkozunk még valaha..

2011. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

ma 19:10-nek..

Neked a 7 unokatesó sok??

Nekem olyan sok van,hogy a felét fel se tudom sorolni..Személyesen vagy 40-et ismerek,és ők mind első unokatestvérek..(a másod-harmadot már nem is mondom)

Anyámék 17 voltak testvérek..Szóval nagy a család..De hiába van ennyi unoka tesó,már nem igazán találkozunk,főleg amióta külföldön élek..

2011. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!