Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lányoktól kérdezném. Milyen...

Lányoktól kérdezném. Milyen időközönként szoktatok nagyon berugni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Soha. Nagyon gusztustalan látvány egy részeg nő. Rosszabb,mint egy részeg pasi.
2012. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

20-as éveim elején volt hogy minden hétvégén, azért megb#szatni nem hagytam magam és mindenre emlékeztem, de becsusszant néhány hányás.


24/L

2012. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Párhavonta. És olyankor sem durván, csak a "mindenenröhögök" szintig. két dolog van amit eddig nem tapasztaltam és figyelni fogok hogy ne is legyen: emlékezetkiesés és hányás. Szerencsére még sosem ittam annyit hogy ne tudjak mértéket tartani és nemet mondani. Inkább várok amíg kicsit múlik a hatása és aztán iszok még egy pohárral. Egyetértek az elsővel, az igazán részeg nő ocsmány tud lenni..
2012. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok,


igen, de késő tini korban belefér.

2012. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Se nagyon, se máshogy. Soha.
2012. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Persze itt mindenki minta tini volt meg minta ember és soha nem ivott még alkoholt , soha nem dohányzott és soha nem szívott még jointot.Na tudjátok kit etessetek.


A bulihoz hozzátartozik az alkohol.Hozzátartozott 1990-ban és hozzátartozik 2012-ben is.

2012. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Én egy hónapba 1x-2x. :) Muszáj mert suli meg pár dolog miatt sokat stresszelek.. és ilyenkor egy napra elfelejtek mindent.. jól érzem magamat. Szerintem nem undorító ha egy nő részeg, az sokkal undorítóbb ha minden héten mással b@szatja magát egy lány. ;) Persze nem szabad túlzásokba esni de szerintem párszor belefér.

18L

2012. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
csak nem minden tini tartozik hozzá a bulikhoz. tényleg olyan elképzelhetetlen hogy van aki utálja a túl hangos zenét, tömeget, sok másik részeg luvnyát?? én vagyok csak ilyen félresikerült antiszociális? ha néhanéha berugok, azt is kettesben a párommal, vagy max pár barátommal teszem, de nem egy morva buli-party-orgia keretein belül.
2012. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8as: 2-es vagyok:


annyiban egyetértek, hogy szórakozóhelyen én sem szerettem berúgni, mert veszélyes, nehézkes hazajutni, stb. én a házibulikat kedveltem igazán ahol voltunk max 6-an. ott mindenki részeg volt, kb kivéve azt aki vezetett, közel volt a wc, nem kellett sorbaállni, és akkor mentél haza amikor akartál. ergo aludhattál, ha már odáig jutottál

2012. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Előző , én nem a hangos zenéről beszéltem hanem az alkoholról.De te is szoktál néha inni ahogy mindenki.Minden ember lesz részeg.
2012. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!