Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok képtelen bárkibe...

Miért vagyok képtelen bárkibe is beleszeretni, de hogy az tényleg szerelem legyen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt az érzést én is ismerem. Sokáig azt gondoltam, hogy nekem ez azért van, mert igényes vagyok, túl igényes. Később rájöttem, hogy nem jött el az akinek jönnie kellett. Sok év után jött valaki, és rögtön tudtam, hogy igen, ő az. Bár később kiderült még se, de nagy szerelem volt.
2012. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is csak szökőévente(na jó 3 évente) egyszer vagyok szerelmes, de akkor nagyon.
2012. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy működik,hogy látsz valakit aki tetszik és akkor eldöntöd,na most én szerelmes leszek bele...

Fogod érezni ha meglátod azt az illetőt,nem kell erőltetni;)

Azt fogod észre venni magadon,hogy másra se tudsz gondolni csak rá,mindig a közelében szeretnél lenni,mikor találkoztok remeg a gyomrod az izgalomtól,nincs más számodra csak Ő stb,stb...,egy érzés ami belülről fog jönni. Nem minden nap történik meg az emberrel,én is nehezen esek szerelembe,de ha igen akkor nagyon:)

2012. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, mondják, hogy a dolog nem csak úgy jön.. De nem is igazán a rózsaszín ködre gondolok, hanem arra, hogy az ember tudja, hogy na igen, Ő a nagy Ő.. Akivel le tudná élni az életét és akivel boldog lehetne, mert szereti. Nekem eddig csak olyan volt, hogy kezdetben fellángolás, aztán az elmúlt pár hónap alatt. Az igazi dolgot szeretném megtapasztalni.
2012. júl. 26. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Én eddig 2x voltam igazán szerelmes. Nem 3 évente, hanem 13. Mármint az első és a második között 13 év telt el. Kicsit be is vagyok tojva ettől... Megint 13 év?!

Hány éves vagy?

2012. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Légy türelemmel és járj nyitott szemmel!Fogod érezni,mikor találkozik a tekintetek az adott illetővel,hogy igen megtaláltam a nagy Ő-t....,türelem;)
2012. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a "Nagy Ő"-zésben sose értettem, mi a jó. Nincs olyan, hogy "Nagy Ő", de ha van is, nem találja meg mindenki...
2012. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem sincs köze az egésznek a "Nagy ő"-höz. Valakinél beválik ez a szerelem első látásra dolog. Másoknak ilyen soha sincs. Ne ijedj meg ha valaki nem az első alkalommal nyűgöz le. Ez csupán idő kérdése. Nekem 2 és fél éve van kapcsolatom. De az egész úgy kezdődött hogy taszítottam magamtól. Tessék. Ez sem a tipikus nagy Ő helyzet. Mégis együtt vagyunk és boldogok vagyunk. Sokáig én is azt hittem, hogy talán én várok túl sokat, én vagyok nagyon válogatós. De ha jön valaki és érezni fogod hogy ez más, mint a többi. Na lehet az lesz a "nagy Ő". :) :)
2012. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!