Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a szüleim...

Mit csináljak, hogy a szüleim megenyhüljenek? Normális ez?

Figyelt kérdés

Nem beszélünk hetek óta,mert kiderült,hogy együtt vagyok egy nős férfival.Igaz,hogy még házas,de külön élnek a feleségével és folyamatban van a válásuk is.

Meg az sem tetszett nekik,hogy a párom eltart,szóval nem kell takarítanom és főznöm,hanem azt csinálhatok,amit szeretnék egész nap.


Boldog vagyok ebben a kapcsolatban,elég régóta együtt vagyunk és nem értem,hogy a szüleim miért nem fogadják ezt el.



2012. júl. 23. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én sem örülnék ha a lányom egy kitartott nő lenne nős férfival. sztem te sem ha lenne gyereked. gondolom nem erre neveltek és csalódottak. ráadásul mint írod semmit sem kel csinálnod egész nap vagyis ha jól értem nem dolgozol,nem tanulsz.


ez így nem helyes még akkor sem ha ez neked kényelmes. most persze nem érted a szüleidet-gondolom még nagyon fiatalka vagy ugye?- ha lesz gyereked érteni fogod

2012. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mert egy lusta ribi a lányuk. Már nem élnek együtt blabla, de már régóta vele vagy, tehát még együtt voltak. Semmi gond, ha neked megfelel, legyél boldog. Csak aztán később, amikor siránkozni fogsz, hogy téged senki nem becsül meg, ne csodálkozz.
2012. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd te is lapátra kerülsz egy másik nő miatt, szerintem a szüleid ezután nem fognak támogatni, se munka, se suli... Szép kis kilátások..
2012. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!